Vše o špercích

Styl a móda ve šperkařství a k tomu i trocha praktického. Tak by se dalo jednoduše vyjádřit, co vše se o špercích z našeho Zlatnictví Šperk Brno můžete dozvědět. Přinášíme Vám zde užitečné informace, které Vám mohou s výběrem toho pravého šperku pomoci.

 

Smaltované šperky

Superodolné, tak by se stručně daly charakterizovat smaltované šperky. Kupodivu barevná ozdobná vrstva se smaltem je odolnější než samotmý drahý kov. Ale stříbro i zlato se dá jednoduše čas od času vyleštit.

celý článek

Šperky pro zamilované

Zakroužil kolem vás okřídlený hošík a dovolil si zasáhnout vás zlatým šípem? Amorův šíp míří jedině do srdce. Zamilovaní si šperky dávali již v pravěku, aby tak stvrdili svou libost a přízeň navzdory času a prostoru.

celý článek

Hnědé šperky zdobí záhněda nebo topaz

Proti depresi a všem negativním emocím. Na krku vás záhněda v podobě kostiček, kuliček či oválků ochrání i proti stresu. Hnědé šperky jsou nenápadné, ale energeticky silné.

celý článek

Hessonit na impotenci

žluté, modré, hnědé, bíle drahé kameny, žlutý granát šperky žlutéŽlutý krychlový minerál ve špercích snižuje impotenci a neplodnost. Zvyšuje sebeúctu a intuici. Avšak hlavně harmonizuje produkci hormonů. Takže přínos pro všechny, co nemají zcela v pořádku štítnou žlázu. Co dalšího víme o žluté odrůdě granátu?

celý článek
1 2 3 4 5 ...