masivní stříbrné náramky pro ženy – dámy buďte in

 

Náramek je šperk s vysokou vypovídací hodnotou. Beze slov oznamuje světu, kdo jste a jaké máte záliby. Masivní náramek z bílého kovu, který je dnes moderní, upozorňuje na svého nositele o to více.

 

Představíme vám několik dechberoucích náramků, s nimiž dokonale podtrhnete svou osobnost. Při výběru náramku pamatujte, že těžší model by měl dobře přiléhat k zápěstí, zatímco lehčí může být volnější.

 

 

Zářivý stříbrný náramek se zirkony

Aktuálně frčí vše, co se výrazně třpytí. Pokud na svou ruku navléknete masivní náramek ze stříbra, bohatě ozdobený zirkony, ihned k sobě přitáhnete pozornost okolí. Zirkony z jeho proplétaných kroužků vrhají svůj oslnivý lesk na všechny strany… Luxusní rhodiovaný náramek přitom zůstává vkusnou ozdobou, využitelnou zralými ženami i dívkami. Jistě oceníte, že je ochráněný pojistkou proti nechtěnému otevření.

 

Náramek stylizovaný do stříbrné krajky

Každé romantické ženské srdce musí zaplesat nad náramkem stylizovaným do stříbrné krajky. Výrazný stříbrný šperk zaujme svou elegancí a originalitou. Jeho vzájemně propletené články v podobě krajky mu zajišťují nepřehlédnutelný vzhled. Šperk je rhodiovaný a má posuvný řetízek, díky kterému se dá jeho délka upravit podle šíře zápěstí.

 

 

Tohle je sen! Stříbrný náramek s ametysty a zirkony

Náramek jako pro princeznu kombinuje oválné ametysty a kulaté zirkony. Představuje nadčasový šperk, jaký se v rodinách dědí po generace. Ametysty mu zaručují velkou ochrannou sílu a spirituální vibrace. Pomáhají odbourávat stres, dodávají odvahu, přitahují lásku, štěstí a harmonii.

 

stříbrné náramky zdobené zirkony s kamínkystříbrné náramky barevné – fialový s velkými kamenymasivní stříbrné náramky, velký stříbrný náramek výraznýtyrkysový náramek stříbro

 

 

Náramek pro náročné zákaznice – milovnice tyrkysu

Přepychový stříbrný tyrkysový náramek upoutá neotřelým a pečlivým provedením. Skládá se z obdélníků vykládaných tyrkysy, je rhodiovaný a má bezpečnostní uzávěr. Skvěle ozdobí každou ženu nebo dívku. Je dobrým tipem na dárek k Vánocům, narozeninám či třeba k maturitě. 

Tyrkysový kámen je ve špercích žádaný, protože dokáže pomoci od migrény, revmatismu, šedého zákalu, trávicích i depresivních potíží. Uplatňuje se i při meditacích a veřejných proslovech k odbourání trémy. Tyrkys rovněž zaznamenává změny kyselosti potu – pokud zbledne, upozorňuje svého nositele na zdravotní rizika. Stříbrný tyrkysový náramek je tedy krásným šperkem i podporovatelem zdraví.

 

 

Jak je to s velikostí náramků?

Mezi náramkem a zápěstím by měl zůstat zhruba centimetr místa. Náramky pro ženy měří většinou 18–20 cm a pro muže 21–23 cm. Některé modely jsou už z výroby nastavitelné, jiné vám můžeme uzpůsobit na míru. Řetízkový náramek dle vašeho přání doplníme i přívěsky – módními perličkami, kamínky, zvířátky či symboly nekonečna. Inspirujte se naší fotogalerií stříbrných náramků a vyberte si ten, který nejlépe vystihne vaši osobnost. U individuálně vyráběných šperků prosím počítejte s dodací lhůtou dva až tři týdny. Dočkáte se však skvostu, jakému nebude rovno!

 

►Chci vidět ostatní stříbrné náramky