photo by picjumbo free, man style and man ringNejde o to, jestli jste ženatý, svobodný, volný, zadaný nebo jaký…, ale o to, že jste svůj. Pak k tomu ještě záleží na tom, jestli vám zrovna tento módní doplněk padne do oka, jestli podtrhne váš styl a jestli s ním vyrazíte do ulic. Nic dalšího k tomu nepotřebujete…

 

Stojí za ty prachy?

Pánské stříbrné prsteny jsou levné. Máme je většinou do 500 korun. Aspoň co se týče jednoduchých kruhů s ornamenty. Pokud se do stříbra ale ještě vloží drahý kámen nebo zirkon, pak se cena prstenu lehce navýší a pohybuje se mezi 700 až 900 Kč. Logicky se odvíjí se od konkrétního provedení. Každopádně ale všechny stříbrné prsteny pro muže i ženy mají u nás zlatnický punc a jsou k dostání vždy v kvalitě s číslem 925/000.

 

Jak vybrat prsten?

Samozřejmě v první řadě podle vzhledu. Pak hraje roli velikost a cena.

 

Ornamenty po celé délce prstenu

Ornamenty jsou rozhodující, často se dělají po celé délce kruhu. Doplňují se černou glazurou, aby lépe vyniklo bílé stříbro na černém podkladu. Najdete různé vzory, od konkrétních nápisů, obrázků až po cik cak modely. Nejoblíbenějším vyřezávaným ornamentem je řecký klíč. Rády ho nosí také ženy, které fascinuje pánský styl.

 

pánský stříbrný prsten pro muže s ornamentem na černém podkladu, stříbro kruhstříbrný prsten pro muže, stříbro, pánský šperk, kostky, kostičky, ornament po celé délce kruhustříbrný prsten pánský, mužský, ornament po celé délce prstenu na černém podkladupánský prsten stříbro, ornament řeckého klíče, po celé délce prstenu, vyřezávanýunisex prsten pro muže i ženy, stříbrný ornament na černém podkladu po celém kruhu

 

Pánský prsten s kamenem

Ve stříbrném základu dobře vyniká černý onyx nebo lapis lazuli, případně další drahé kameny. Brousí se do tvarů čtverce, oválu či kolečka. Bývá vsazen do čela prstenu v mohutném stylu, aby prsten působil mužně a masivně.

 

Zirkony nejsou výjimkou

I prsteny určené pro muže se mohou třpytit a nepůsobit zženštile. Větší zirkon stojí samostatně, malé drobné zirkony pak znázorňují konkrétní znak či symbol.

 

pánský prsten se zirkonem, ornament řecký klíč, pro muže šperk stříbrnýstříbrný pánský prsten pavouk vyřezávanýpánský stříbrný prsten s lebkou, lebka pro mužeprsten pro muže i ženy, pánský, dámský, konopí, stříbrný šperkpánský stříbrný prsten drak, pro muže, unisex

pro motorkáře doplněk v podobě prstenu na obrázku vedle, photo by picjumbo

Pavouk, lebka, konopí

V prstenu se objevují zcela konkrétní zvířata, rostliny či jiné 3D obrázky. Kromě lebek najdete u nás i draka.

 

prsten pro muže a milovníky motorek, pánský stříbrný

Pro milovníky motorek

Prsten s nápisem Harley Davidson Motorcycles není třeba nijak dále popisovat. Buď vám něco řekne, nebo se vás netýká.

 

A když prsteny nenosím...?

Určitě existují další pánské módní šperky, kterými můžete osvěžit svůj styl. Na ruku zapátrejte mezi náramky, na krk mezi přívěsky pro náročnější pány.