amorův šíp ve zlatém prstenu, amorova střela žluté a bílé zlato, prsten pro ženy i muže, prsten pro zamilované

 

Zasáhl vás trochu potměšile z luku zlatým šípem okřídlený hošík? Jeho božským sladkým zraněním prý nikdo nikdy neodolal, a tak dodnes směle zasahuje srdce žen i mužů. „Amorův šíp" je zrovna u vás a vy toužíte vyznat svou lásku nejen slovy? Pak jen stačí připomenout další slovní rčení, že „šperkem ani květinou ženu neurazíš“. Potvrdit to mohou nejen ti „zkušení“, kteří již svou lásku obdarovali, ale také ... archeologové. Cože?

 

Šperky staré 135 tisíc let

Nejnovější archeologické nálezy pouze potvrzují stále to samé, že šperky se ženy zdobily už odjakživa. Jsou hmatatelným důkazem nehmatatelných lásek, kterých se již nedopátráme...

 

Amorova střela míří vždy do srdce

Proto se tak často srdce objevuje i ve špercích. Mluví totiž navzdory času a prostoru sami za sebe. Není třeba dalších slov či komentářů. Jako láska se měří více skutky než slovy.

 

Přívěsky pro zamilované

Fascinace tím druhým se vyjadřuje srdcem. My umíme zhmotnit jen ta ze zlata či stříbra, která odolávají tisíciletí. Ženám pak zdobí dekolt v podobě přívěsků.

 

 

A když jsou zamilovaní oba dva až po uši, dá se to vyjádřit dvojitým srdcem, ale to už se pomalu dostáváme od přívěsků k náhrdelníkům pro zamilované.

 

 

Zamilované náušnice a prsteny

Šperky pro zamilované bez srdíček

Nevybrali jste si? Pak vám může pomoci naše srdcová dáma nebo tipy na pánské šperky jiného než srdcového charakteru.