Vše o špercích

Styl a móda ve šperkařství a k tomu i trocha praktického. Tak by se dalo jednoduše vyjádřit, co vše se o špercích z našeho Zlatnictví Šperk Brno můžete dozvědět. Přinášíme Vám zde užitečné informace, které Vám mohou s výběrem toho pravého šperku pomoci.

 

Inspirujte se při výběru šperků barvami čaker

Barvy mají neobyčejný vliv na lidskou psychiku – obnobují energii a odstraňují stres. Sílu barev lze využít nošením barevnýcn šperků. Obohaťte si život!

celý článek

Tipy na stříbrné šperky pro romantické dívky a ženy

barevné šperky náušnice s vážkou růžové pro dívky holky i romantické ženyOzdůbky do sbírky šperků, kterou doma oceníte vy i vaše dcera. Barevné, veselé a hravé šperky vykouzlí úsměv i dobrou náladu u dívenek, dívek a maminek.

celý článek

Trendy šperky na rok 2020

Dvě dvacítky po celý rok jsou ve znamení Classic Blue a bílého zlata. Pozornost k sobě letos přitáhly ještě řetízkové náramky s přívěsky.

celý článek

Dopřejte si šperky s magickým měsíčním kamenem

magický šperk s měsíčním kamenem snoubí v sobě sci-fi a hudbu budoucnostiNekonečný svět fantazie se objevuje i v magických špercích s měsíčním kamenem. Tento drahý kámen vypadá jako odraz měsíce ve vodní hladině, protože umí až magicky lámat světlo. Odborně se tomu říká adularescence.

celý článek
1 2 3 4 5 ...