Vše o špercích

Styl a móda ve šperkařství a k tomu i trocha praktického. Tak by se dalo jednoduše vyjádřit, co vše se o špercích z našeho Zlatnictví Šperk Brno můžete dozvědět. Přinášíme Vám zde užitečné informace, které Vám mohou s výběrem toho pravého šperku pomoci.

 

Čtverce a kolečka posetá zirkony

souprava šperků posetá zirkony barevnými kolečko přívěsek kolečka náušniceKulaté si tyká s hranatým, hranaté s kulatým... záleží ale co kombinujeme s čím a zda jsou šperky poseté barevnými zirkony.

celý článek

Hra na kočku a myš

stříbrná myška se zirkony myš stříbro šperkHráli jste někdy hru na kočku a myš? Pojďte si ji zahrát s námi! Čekají vás krásné úlovky!

celý článek

Pevně nohama na zemi

Vodu pijeme všichni, ale nežijeme v ní. V tom jsme si rovni s některými osminohými, čtyřnohými, dvounohými či beznohými přáteli. Společně raději stojíme pevně nohama na zemi...

celý článek

Máte rádi vodu? Nejste sami ;-)

krásný stříbrný náhrdelník přívěsek vážka a řetízekMilujete vodu a jste na ní závislí? Evidentně nejste sami, kdo ji k životu potřebují. Rozmnožují se v ní vážky, žáby, ryby a další malá zvířátka. My vám je zvěčníme v podobě krásných stříbrných či zlatých přívěsků na krk.

celý článek
1 2 3 4 5 6 7 8 ...