Vše o špercích

Styl a móda ve šperkařství a k tomu i trocha praktického. Tak by se dalo jednoduše vyjádřit, co vše se o špercích z našeho Zlatnictví Šperk Brno můžete dozvědět. Přinášíme Vám zde užitečné informace, které Vám mohou s výběrem toho pravého šperku pomoci.

 

Máte rádi vodu? Nejste sami ;-)

krásný stříbrný náhrdelník přívěsek vážka a řetízekMilujete vodu a jste na ní závislí? Evidentně nejste sami, kdo ji k životu potřebují. Rozmnožují se v ní vážky, žáby, ryby a další malá zvířátka. My vám je zvěčníme v podobě krásných stříbrných či zlatých přívěsků na krk.

celý článek

Efektní jsou hladké kruhy a šperky


Elegance je stvořena v duchu minimalismu: jednoduchost a čistota, hladkost a lesk. Designovky, které vám skvěle poslouží...

celý článek

Kombinované zlaté náušnice

Bílá barva společně se žlutou dovoluje zlatníkovi zprostředkovat další estetický zážitek z tvorby. V podstatě se už jedná i o kresbu, nejen rytinu či lesk, ale souhru dvou barevných kontur.

celý článek

Náramky a prsteny z kombinovaného zlata

Naše zlaté pokladnice – šperkovnice – nezejí sice prázdnotou, ale monotónností. Chtělo by to trochu osvěžit jejich obsah a v důsledku i náš outfit. Začít můžete od prstenů, na nich nejrychleji poznáme, zda se nám žlutobílé kombinace zlata zamlouvají, či nikoli.

celý článek
1 2 3 4 5 6 7 8 ...