Vše o špercích

Styl a móda ve šperkařství a k tomu i trocha praktického. Tak by se dalo jednoduše vyjádřit, co vše se o špercích z našeho Zlatnictví Šperk Brno můžete dozvědět. Přinášíme Vám zde užitečné informace, které Vám mohou s výběrem toho pravého šperku pomoci.

 

Rychle, než odletí!

zlatý ptáček přívěsek na krk se zirkony, šperk pták z bílého zlataStěhovaví ptáci na nic čekat nebudou a šup do teplých krajin. Ale oni nečekají ani ti naši zlatí a stříbrní, kteří zase šup do nových teplých domovů. Raději se na nové šperky podíváme hned, než se přestěhují.

celý článek

Sytě modrou má jen lapis lazuli

Drahokam s elegantní modrou barvou se vkládal do šperků už od pravěku. Vynikne jak v prstenu, tak v náušnicích. Pokud z něj vybrousíme kuličky a navlečeme na šňůrku, vznikne krásný temně modrý náramek, který oživí váš outfit.

celý článek

Zirkonové šílenství aneb někdo to rád třpytivé

velký zirkonový prsten, šperky poseté zirkonyZirkony prostě všude... zirkonovému šílenství se dá porozumět nebo propadnout pouze tehdy, když se na ně díváte...

celý článek

Špica špička

stříbrná špička šperk špica v náhrdelníku krásně zdobená zirkonyŠpičaté šperky nejsou jen pro ostré holky. Špička v módním doplňku může být prudce elegantní, vkusná a dynamická. Pokud je precizní, je důkazem zručnosti a vynalézavosti dobrého zlatníka.

celý článek
1 2 3 4 5 6 7 8 ...