Vše o špercích

Styl a móda ve šperkařství a k tomu i trocha praktického. Tak by se dalo jednoduše vyjádřit, co vše se o špercích z našeho Zlatnictví Šperk Brno můžete dozvědět. Přinášíme Vám zde užitečné informace, které Vám mohou s výběrem toho pravého šperku pomoci.

 

Neuvěřitelně veselé přívěsky ze žlutého a bílého zlata

pánský zlatý přívěsek kombinovaný, žluté bílé zlato, kombinované zlaté přívěskyDvě barvy zlata spolu sehrávají nekonečnou hru – kdo s koho? Vítězí bílé zlato na žlutém podkladu, nebo žluté na bílém? Kombinované šperky si dovolují vyhrát s detaily, lemy, rámečky či tématy samotnými, která se v přívěsku objevují. Má to jen jeden háček: čím víc je zkoumáte a prohlížíte si je, tím raději se k nim vracíte. Vítejte ve světě kombinovaných zlatých přívěsků...

celý článek

Black and white: černý onyx v bílém stříbře či oceli

Bílé roucho pro svůj šarm si našel v podobě šperků i onyx. Kámen králů a panovníků, drahokam důstojnosti a ochrany. V prstenech a přívěscích ho ocení i páni dnes. Dámám se bude hodit ku přiležitosti večírků v černobílém duchu.

celý článek

Zlatá sova – krásný dárek za státnice či maturitu

Toto jedinečné zvíře si hned každý spojí s vědomostmi, chytrostí, encyklopedickými znalostmi či věštbou. Sova vidí ve světle i ve tmě, proto jí jen tak něco neujde. Tímto bdělým a ostrým vnitřním zrakem se vyznačují i moudří lidé, s nimiž si symbol soustředěné sovy často spojujeme.

celý článek

Odhoďte čepice, svetry a ukažte je!

Ivě a Kláře poradíme, jaké šperky zvolit v jarních a letních měsících, které šperky jsou teď trendy a čím zaujmout v kanceláři, aniž byste vypadaly výstředně. Odhoďte nejen čepice, ale i stereotypy v oblékání a krášlení, provětrejte šperkovnice a objevte své druhé já.

celý článek
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...