Vše o špercích

Styl a móda ve šperkařství a k tomu i trocha praktického. Tak by se dalo jednoduše vyjádřit, co vše se o špercích z našeho Zlatnictví Šperk Brno můžete dozvědět. Přinášíme Vám zde užitečné informace, které Vám mohou s výběrem toho pravého šperku pomoci.

 

Špica špička

stříbrná špička šperk špica v náhrdelníku krásně zdobená zirkonyŠpičaté šperky nejsou jen pro ostré holky. Špička v módním doplňku může být prudce elegantní, vkusná a dynamická. Pokud je precizní, je důkazem zručnosti a vynalézavosti dobrého zlatníka.

celý článek

Pár třpytivých přání

Některá třpytivá přání znějí původně jako: Já nevím. Nic nepotřebuju. Já už všechno mám. Přitom šperkem ženu neurazíš a zatřpytí se potom nejen šperk, ale i oči vaší ženy, babičky, maminky, dcery, sestry... No a v důsledku se ztřpytíte i vy. Pardon zahvězdíte i vy! A to se k Vánocům hodí, ne?

celý článek

Mohou kuličky tvořit celý prsten?

kuličkový prsten, prsten s kuličkama, zlato, zlatý prsten se špičkou, kuličky prstenZlaté kuličky jedna vedle druhé, dohromady tvoří kroužek, a přeci se nerozkutálí. U nás ale magnetky nehledejte... Naše drobounké kuličky mají jednu úžasnou vlastnost – dokáži opticky zmenšit i poměrně velký prsten. To je skvělá zpráva pro ty, co zrovna nenosí prsteny s čílem 50 či 51.

celý článek

Stopa, kterou v Čechách zanechal Swarovski

Krystaly Swarovski jsou nejtřpytivější na světě! Mají unikátní složení, vynikajicí brus a speciální povrchovou úpravu. Tyto tři vlastnosti jim dodávají vysoký lesk i záři, a to i za horších světelných podmínek. Přívěsek či náušnice s krystaly Swarovski proto prostě nelze přehlédnout ani zaměnit za jakékoli jiné.

celý článek
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...