Vše o špercích

Styl a móda ve šperkařství a k tomu i trocha praktického. Tak by se dalo jednoduše vyjádřit, co vše se o špercích z našeho Zlatnictví Šperk Brno můžete dozvědět. Přinášíme Vám zde užitečné informace, které Vám mohou s výběrem toho pravého šperku pomoci.

 

Pár třpytivých přání

Některá třpytivá přání znějí původně jako: Já nevím. Nic nepotřebuju. Já už všechno mám. Přitom šperkem ženu neurazíš a zatřpytí se potom nejen šperk, ale i oči vaší ženy, babičky, maminky, dcery, sestry... No a v důsledku se ztřpytíte i vy. Pardon zahvězdíte i vy! A to se k Vánocům hodí, ne?

celý článek

Mohou kuličky tvořit celý prsten?

kuličkový prsten, prsten s kuličkama, zlato, zlatý prsten se špičkou, kuličky prstenZlaté kuličky jedna vedle druhé, dohromady tvoří kroužek, a přeci se nerozkutálí. U nás ale magnetky nehledejte... Naše drobounké kuličky mají jednu úžasnou vlastnost – dokáži opticky zmenšit i poměrně velký prsten. To je skvělá zpráva pro ty, co zrovna nenosí prsteny s čílem 50 či 51.

celý článek

Stopa, kterou v Čechách zanechal Swarovski

Krystaly Swarovski jsou nejtřpytivější na světě! Mají unikátní složení, vynikajicí brus a speciální povrchovou úpravu. Tyto tři vlastnosti jim dodávají vysoký lesk i záři, a to i za horších světelných podmínek. Přívěsek či náušnice s krystaly Swarovski proto prostě nelze přehlédnout ani zaměnit za jakékoli jiné.

celý článek

Půvab velkého zirkonu

velký zirkon čirý bílý stříbrný přívěsek na krk řetízekVelký zirkon, velký kámen ve šperku má obrovskou přitažlivost. Působí velkoryse, celistvě, nápadně. Dodává šperku exkluzivnosti, třpyt, lesk a jiskru. V tom spočívá jeho půvab.

celý článek
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...