Vše o špercích

Styl a móda ve šperkařství a k tomu i trocha praktického. Tak by se dalo jednoduše vyjádřit, co vše se o špercích z našeho Zlatnictví Šperk Brno můžete dozvědět. Přinášíme Vám zde užitečné informace, které Vám mohou s výběrem toho pravého šperku pomoci.

 

Efektní jsou hladké kruhy a šperky


Elegance je stvořena v duchu minimalismu: jednoduchost a čistota, hladkost a lesk. Designovky, které vám skvěle poslouží...

celý článek

Kombinované zlaté náušnice

Bílá barva společně se žlutou dovoluje zlatníkovi zprostředkovat další estetický zážitek z tvorby. V podstatě se už jedná i o kresbu, nejen rytinu či lesk, ale souhru dvou barevných kontur.

celý článek

Náramky a prsteny z kombinovaného zlata

Naše zlaté pokladnice – šperkovnice – nezejí sice prázdnotou, ale monotónností. Chtělo by to trochu osvěžit jejich obsah a v důsledku i náš outfit. Začít můžete od prstenů, na nich nejrychleji poznáme, zda se nám žlutobílé kombinace zlata zamlouvají, či nikoli.

celý článek

Neuvěřitelně veselé přívěsky ze žlutého a bílého zlata

pánský zlatý přívěsek kombinovaný, žluté bílé zlato, kombinované zlaté přívěskyDvě barvy zlata spolu sehrávají nekonečnou hru – kdo s koho? Vítězí bílé zlato na žlutém podkladu, nebo žluté na bílém? Kombinované šperky si dovolují vyhrát s detaily, lemy, rámečky či tématy samotnými, která se v přívěsku objevují. Má to jen jeden háček: čím víc je zkoumáte a prohlížíte si je, tím raději se k nim vracíte. Vítejte ve světě kombinovaných zlatých přívěsků...

celý článek
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...