Vše o špercích

Styl a móda ve šperkařství a k tomu i trocha praktického. Tak by se dalo jednoduše vyjádřit, co vše se o špercích z našeho Zlatnictví Šperk Brno můžete dozvědět. Přinášíme Vám zde užitečné informace, které Vám mohou s výběrem toho pravého šperku pomoci.

 

Filigrány – co to je?

filigránský zlatý prsten, filigrán šperk, šperk filigránovýFiligránská technika patřila už před 4 tisíciletími k těm nejuznávanějším a nejtěžším. Je to totiž druh velmi precizní, jemné a detailní dekorace. Někdo by jednoduše řekl, takové šíleně malé kurdlinky, čárečky a linie, prostě drobné okrasné „písmo“.

celý článek

Prsten nenosí jen ženáči

 Nezáleží .Nezáleží na tom, jestli jste volní nebo zadaní, spíše oddaní svému stylu. To je, co vás, muže, charakterizuje a co my ženy na vás máme rády. Takže směle do toho. Dotvořte jej ke svému obrazu.

celý článek

Co mají společného ginkgo biloba a konopí?

stříbrný prsten ginkgo biloba, zelený lístekJsou to obě teplomilné rostliny. Mají zelenou barvu. Umí povzbuzovat organismus svými látkami, které obsahují. A co víc? Víc už nic, pokud nezvítáte k nám do světa šperků. U nás jsou to totiž ještě oba stříbrné prsteny s velmi netradičním zdobením.

celý článek

Lapače snů z naší dílny

Potřebujete originální nápad na dárek? Máme pro vás jeden ezoterický tip, který má silný pozitivní účinek. Na kvalitu spánku, na odstranění nočním můr a na zesílení správné energie ve vašem domě. Tento magický talisman vymysleli indiáni, vlastně jejich nejvyšší – přímo jejich šamani.

celý článek
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...