Vše o špercích

Styl a móda ve šperkařství a k tomu i trocha praktického. Tak by se dalo jednoduše vyjádřit, co vše se o špercích z našeho Zlatnictví Šperk Brno můžete dozvědět. Přinášíme Vám zde užitečné informace, které Vám mohou s výběrem toho pravého šperku pomoci.

 

Tvary náušnic

kombinované tvary náušnice, kruhy kytičky zlatéTvar a délka náušnice ovlivňuje celkový dojem při prvním pohledu na ženu. Jak to vybrat správně náušnice, abychom se nespletli? Zvláště když nemáme čas oběhnout všechna zlatnictví v okolí? Využijte jednoduchý přehled možností, které přináší náš seriál článků ze šperkařské poradny.

celý článek

Smaltované šperky

Superodolné, tak by se stručně daly charakterizovat smaltované šperky. Kupodivu barevná ozdobná vrstva se smaltem je odolnější než samotmý drahý kov. Ale stříbro i zlato se dá jednoduše čas od času vyleštit.

celý článek

Šperky pro zamilované

Zakroužil kolem vás okřídlený hošík a dovolil si zasáhnout vás zlatým šípem? Amorův šíp míří jedině do srdce. Zamilovaní si šperky dávali již v pravěku, aby tak stvrdili svou libost a přízeň navzdory času a prostoru.

celý článek

Hnědé šperky zdobí záhněda nebo topaz

Proti depresi a všem negativním emocím. Na krku vás záhněda v podobě kostiček, kuliček či oválků ochrání i proti stresu. Hnědé šperky jsou nenápadné, ale energeticky silné.

celý článek
1 2 3 4 5 6 ...