Vše o špercích

Styl a móda ve šperkařství a k tomu i trocha praktického. Tak by se dalo jednoduše vyjádřit, co vše se o špercích z našeho Zlatnictví Šperk Brno můžete dozvědět. Přinášíme Vám zde užitečné informace, které Vám mohou s výběrem toho pravého šperku pomoci.

 

Změňte své myšlenky v činy

stříbrné prsteny jaspis podporuje změny v životěJaspis ve stříbrných prstenech životní změny podporuje. Kouzla a čáry ale nesvede. To leda prsten z Arabely.

celý článek

Něha v barvě růžové

Jen růžová to může být... V růženínu se zrcadlí tato barva něhy, lásky a ženskosti. Šedé šaty oživí, bílou košili zjemní, černou rozveselí. S růžovou zapomeňte na ponurou náladu – růžové šperky ji rozmělní.

celý článek

Tvary náušnic

kombinované tvary náušnice, kruhy kytičky zlatéTvar a délka náušnice ovlivňuje celkový dojem při prvním pohledu na ženu. Jak to vybrat správně náušnice, abychom se nespletli? Zvláště když nemáme čas oběhnout všechna zlatnictví v okolí? Využijte jednoduchý přehled možností, které přináší náš seriál článků ze šperkařské poradny.

celý článek

Smaltované šperky

Superodolné, tak by se stručně daly charakterizovat smaltované šperky. Kupodivu barevná ozdobná vrstva se smaltem je odolnější než samotmý drahý kov. Ale stříbro i zlato se dá jednoduše čas od času vyleštit.

celý článek
1 2 3 4 5 6 7 ...