Zpět na výpis šperků

Romantický náhrdelník žluté zlato s minerály.

Romantický náhrdelník žluté zlato s minerály. - Šperk Zlatnictví Brno
6560 Kč

Romantický, jemný, elegantní i romantický  je něžný zlatý náhrdelník zdobený minerály - apatit , akvamarín a topaz , kulatý tvar přívěsku ještě jemně dozdobí malé zlaté lístečky .

Zlatý náhrdelník spojuje vášeň pro žluté zlato s oblibou drahých kamenů. Je originálem, který dokáže zaujmout nejen ženu.

Náhrdelník je lehounký a příjemný na krku. Je romantickým doplňkem pro jemnou ženu či dívku .

TOPAZ:

Topaz je ochranný kámen proti všem druhům negativity. Udává se, že mírní strach, vztek a depresi. Používá se jako talisman pro zabránění náměsíčnosti a nočním můrám. Přináší radost a hojnost, upevňuje zdraví, zaměřuje energii tam, kde je to třeba, uklidňuje, dobíjí, motivuje, přináší pravdu a odpuštění, též přízeň osudu zajišťující úspěšné dosažení stanovených cílů. Je kamenem lásky, majiteli pomůže být otevřený a dosáhnout vnitřní moudrosti, vhodný pro umělce.

AKVAMARIN :

Povzbuzuje k převzetí odpovědnosti za vlastní osud. Pomáhá utvářet vytrvalou, čestnou a dynamickou osobnost. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování. Akvamarín uklidňuje mysl a odstraňuje z ní nepatřičné myšlenky. Zlepšuje vnímavost, bystří intelekt a ve chvílích zmatku vyjasňuje skutečné okolnosti.

APATIT :

Prohlubuje meditaci a zvyšuje hadí sílu neboli kundalini. Napomáhá komunikaci a sebevyjádření ve všech rovinách.Psychologicky apatit zvyšuje motivaci a vytváří rezervy energie. Potlačuje lhostejnost a nepřátelství. Odstraňuje negativní postoje. Apatit pročišťuje zmatky a spor. Apatit rozšiřuje vědomí, otevírá cestu pravdě. Tiší lítost, apatii a zlost. Snižuje podrážděnost a překonává citové vyčerpání. Uvolněním energie kořenové čakry odstraňuje zklamání a podporuje vášeň.

Léčebné využití: Apatit léčí kosti a podporuje tvorbu nových buněk. Napomáhá pohlcování vápníku a prospívá chrupavkám, kostem, zubům, pohybovému ústrojí.Tento kámen potlačuje pocit hladu a zvyšuje účinnost metabolizmu. Působí léčivě na žlázy, meridiány a vnitřní orgány. Slouží ke snížení vysokého tlaku. Uvádí do rovnováhy tělesné, emocionální, duševní a duchovní tělo stejně jako čakry. 

Zlatý náhrdelník s Apatitem , akvamarínem a topazem

Délka zlatého náhrdelníku s drahokamy: 46 cm + přívěsek s kameny 3,8 cm

Váha zlatého náhrdelníku s apatitem , akvamarinem a topazem: 2,30 g

Žluté zlato s označením: 585/000

Celý zlatý šperk je rhodiovaný.

Šperk je na prodejně na ulici Lidická 9 , Brno .Romantický náhrdelník žluté zlato s minerály. (1) - Šperk Zlatnictví Brno
Romantický náhrdelník žluté zlato s minerály. (2) - Šperk Zlatnictví Brno