Zpět na výpis šperků

Stříbrné náušnice , lapače snů s růženínem.

Stříbrné náušnice , lapače snů s růženínem. - Šperk Zlatnictví Brno
890 Kč

Dlouhé visací stříbrné náušnice na patent se zirkony - elegantní a mystické lapače snů. 

Krásné a romantické jsou tyhle výrazné náušnice , kde lesklá a zdobená plocha lapače snů zaujme na první pohled , zirkony rozzáří a doplní celý vzhled krásného šperku , jemnou tečkou šperku jsou malé tyrkysy , ty náušničky krásně rozzáří.

Lapač snů - mystika indiánů 

Totemy, bubny, chrastítka, rituální předměty, posvátné dýmky a kouzelné artefakty s energií vzduchu, ohně, vody a země, to vše představuje od pradávna pro indiány magické symboly všudypřítomné prazákladní energie. Kdyby už nikdo jiný na světě nevěřil v přírodní síly, duchovní energii a magické rituály, tak indiáni zůstanou navždy těmi, kdo svou víru neopustí ani v soudný den. Pro indiánské medicimany je vše v jejich světě živé a prostoupené duchovní energií. V kruhu života jsou pro indiány posvátné čtyři světové směry: východ, jih, západ, sever. Pokud budu mluvit o morfických polích (universální kosmická paměť, kvantové vědomí), tak indiáni tuto sílu jednoduše nazývají kruhy života, kruhy, které obklopují každou bytost i věc. Kruhy pulsujících energií, které existují v nás i mimo nás.

Náušnice jsou celostříbrné se zirkony . Zapínání náušnic je klasické zapínání na klapku.

 

 

Stříbrné náušnice se zirkony - lapače snů

Šířka náušnice –  zirkony,lapače snů: 18 mm

Délka stříbrné náušnice-lapače snů , zirkony: 62 mm

Označení stříbra: 925/000

Stříbrné náušnice se zirkony jsou rhodiované

 

Šperk je na prodejně na ulici Lidická 9 , Brno  .Stříbrné náušnice , lapače snů s růženínem. (1) - Šperk Zlatnictví Brno
Stříbrné náušnice , lapače snů s růženínem. (2) - Šperk Zlatnictví Brno