Čas plyne tak rychle, že si ani nestačíme uvědomovat, co všechno jsme prožili. Ručně vyrobený zlatý nebo stříbrný šperk nabízí netradiční způsob, jak si uchovat vzpomínku v hmatatelné podobě. Jakoukoliv událost, jakýkoliv nezapomenutelný okamžik si můžete přivolat pohledem na jedinečný klenot z naší dílny; a co víc, takovýto skvost bude později dělat radost i dalším generacím.

Výroba autorského zlatého šperku na zakázku v našem ateliéru – Zlatnictví Šperk v Brně

 

Autorské šperky na míru

Zaměřujeme se na výrobu originálních šperků ze zlata a stříbra, dle přání provádí i úpravy šperků z chirurgické oceli. Pracujeme také s drahými kameny a minerály, což nám umožňuje vytvořit naprosto neotřelé kombinace. V naší nabídce naleznete prsteny, snubní prsteny na zakázku, náhrdelníky, náušnice, přívěsky či brože. Všechny charakterizuje něha, ženskost, elegance, ale také skrytá energie a temperament; jsou skutečným důkazem autorčiny fantazie, zručnosti a kreativity. O nás podrobněji

 

 

Výroba zlatých a stříbrných šperků na zakázku

Pokud však máte svou vlastní představu, pomůžeme Vám ji zrealizovat. Výroba šperků na zakázku tvoří podstatnou část naší činnosti, můžeme jakkoliv upravit šperk z naší nabídky nebo zhotovit originál podle Vašeho připraveného návrhu, přesně na míru. Doladíme spolu všechny podrobnosti, bude nás zajímat, pro koho přesně je klenot určen, k jaké příležitosti, v jakém prostředí bude nošen. V tomto případě do něj vložíte kus sebe, což ještě zvýší jeho hodnotu.

 

Detail výroby zlatých šperků na zakázku – zde vznikají snubní prsteny, zlaté náušnice či náhrdelníky, stříbrné řetízky a náramky a další originální šperky

 

Nejsme pásová výroba – každý kus je originál

Ruční výroba nabízí nepřeberné množství možností a zároveň zajišťuje jedinečnost každého šperku, co šperk, to originál. Naše dílna se může prokázat téměř dvacetiletou zkušeností z oboru, která se projevuje jak v tvůrčí invenci, tak v samotném precizním provedení. Přesto pro nás tato práce není rutinou, naopak, pořád pro nás představuje především radost a velkou výzvu. Každému kousku věnujeme patřičnou pozornost tak, aby splňoval i ty nejvyšší nároky.

 

Ateliér našeho Zlatnictví Šperk, kde vznikají ve dne a někdy i v noci originální zlaté či stříbrné šperky na zakázku

 

 

 

 

Záruka kvality – šperky s puncem

Velký důraz klademe na kvalitu všech vstupních materiálů, každý šperk je opatřen českým puncem a ryzostní značkou. Šperky s drahými kameny mají certifikát jakosti a autentičnosti drahých kamenů a zlata. Stejně tak si stojíme za kvalitou provedené práce, samozřejmostí je tedy dvouletá záruční doba.