Vše o špercích

 • Jaké šperky k červeným šatům

  Jaké šperky k červeným šatům

  21. 05. 2021

  V rudých šatech vyjádříte svou vášnivost. Zazáříte, okouzlíte, vyniknete… k tomu vám pomůže i správně zvolený šperk. Šaty v červené barvě symbolizují kromě lásky či erotiky i chuť do života, tak si s gustem vyberte i ten nejlepší šperk. V červeném můžete být za dámu i za dračici, chce to jen vychytat všechny detaily.

  celý článek
 • Jaké šperky k černým šatům

  Jaké šperky k černým šatům

  22. 04. 2021

  Nesmrtelná klasika, kterou provází jasná elegance. Černé šaty by neměly chybět v žádném dámském šatníku. Podívejte se, jak tento vyhledávaný outfit vždy módně a trefně oživit pomocí šperků.

  celý článek
 • Sety šperků aneb Dokonale sladěná kombinace

  Sety šperků aneb Dokonale sladěná kombinace

  15. 03. 2021

  Vdechněte život svým outfitům s dokonale harmonickými sety šperků. Soupravy dodají vašemu každodennímu výběru doplňků novou šťávu. Kombinace k sobě ladících klenotů vám skvěle vypomůže i pro slavnostní příležitosti. Soupravy šperků ze zlata nebo stříbra umožňují různé variace a jsou perfektním tipem na dárek.

  celý článek
 • Mezinárodní den žen – příležitost potěšit oblíbenou ženu ve vašem životě

  Mezinárodní den žen – příležitost potěšit oblíbenou ženu ve vašem životě

  01. 03. 2021

  Oslavujete rádi všechno, co se dá? Tak nepropásněte ani Mezinárodní den žen a vyberte něco skvělého, co té úžasné ženě udělá radost.

  celý článek
 • Inspirujte se při výběru šperků barvami čaker

  Inspirujte se při výběru šperků barvami čaker

  24. 11. 2020

  Barvy mají neobyčejný vliv na lidskou psychiku – obnovují energii a odstraňují stres. Sílu barev lze využít nošením barevnýcn šperků. Obohaťte si život! Abyste působení barevných šperků ještě umocnili, využijte pradávnou hinduistickou moudrost o čakrách, energetických centrech těla. Už dávno je známé, že jednotlivé čakry dokážou zharmonizovat určité léčivé kameny. Níže uvádíme tipy na konkrétní šperky podporující hlavních 7 čaker. Když s nimi budete šikovně pracovat, můžete se zbavit řady nepříjemných blokád a obnovit tak radost ze života. Pozitivních změn si určitě všimnou i vaši blízcí. 1. čakra – červená, kořenová – instinkt Červená je barva síly, aktivace, zahřívání...

  celý článek
 • Adventní kalendáře

  Adventní kalendáře

  24. 11. 2020

  Udělejte si letos nejkrásnější advent za celý svůj život – obdarujte se denně jedním překrásným dárečkem po celý adventní čas.

  celý článek
 • Růžové či červené zlato

  Růžové či červené zlato

  23. 11. 2020

  Zlato všech barev od slunečních tónů až po ty červánkové. Romantická, neotřelá, přesto elegantní – žena v růžových variacích zlata.

  celý článek
 • Jaká velikost prstenu?

  Jaká velikost prstenu?

  21. 11. 2020

  Na velikosti záleží, pokud se chystáte pořídit si prsten, který vám má dělat radost. Vyhněte se starostem s prsteny, které vám kloužou z prstu, nebo naopak nejdou sundat bez použití mýdla. Poradíme vám, jak velikost co nejlépe odhadnout. ;-)

  celý článek
 • Dopřejte si šperky s magickým měsíčním kamenem

  Dopřejte si šperky s magickým měsíčním kamenem

  08. 11. 2020

  Nekonečný svět fantazie se objevuje i v magických špercích s měsíčním kamenem. Tento drahý kámen vypadá jako odraz měsíce ve vodní hladině, protože umí až magicky lámat světlo. Odborně se tomu říká adularescence.

  celý článek
 • Tipy na stříbrné šperky pro romantické dívky a ženy

  Tipy na stříbrné šperky pro romantické dívky a ženy

  14. 09. 2020

  Ozdůbky do sbírky šperků, kterou doma oceníte vy i vaše dcera. Barevné, veselé a hravé šperky vykouzlí úsměv i dobrou náladu u dívenek, dívek a maminek.

  celý článek

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací