Vše o špercích

 • Tyrkysové šperky vnesou klid i do náročných dnů

  Tyrkysové šperky vnesou klid i do náročných dnů

  10. 06. 2024

  Pokud hledáte šperk roku 2024 a zároveň neopustíte byt bez svého talismanu, přečtěte si, co dokáží tyrkysové šperky. Legendy praví, že pohlcují negativní energii, dodávají sebevědomí a přinášejí štěstí. Svou barvou přitahují pozornost, a podtrhují krásu brunetek i blondýnek. Tak směle do toho, zvolte si svůj jedinečný tyrkysový talisman, kterým se vaše šperkovnice bude chlubit!

  celý článek
 • Probuďte svůj styl se šperky na zakázku!

  Probuďte svůj styl se šperky na zakázku!

  01. 06. 2024

  Už vás nebaví nudné a tuctové šperky? Toužíte vystoupit z davu a zazářit? Pak jste na správném místě. Nabízíme jedinečné zlaté a stříbrné šperky na míru, které dokonale podtrhnou vaši osobnost.

  celý článek
 • Červená vášeň: Moc a symbolika červených šperků

  Červená vášeň: Moc a symbolika červených šperků

  22. 05. 2024

  Od nepaměti uchvacuje červená barva lidskou představivost. Symbolizuje oheň, vášeň, lásku, krev a moc. V kontextu šperků se tato symbolika ještě umocňuje a otevírá dveře k široké škále fascinujících interpretací.

  celý článek
 • Je vhodným zdrojem pro nové šperky e-shop?

  Je vhodným zdrojem pro nové šperky e-shop?

  12. 05. 2024

  V záplavě stejných a sériově vyráběných produktů toužíme po něčem výjimečném, co nese dotek lidské ruky a srdce. To platí obzvlášť pro šperky, které jsou velmi osobní. Naštěstí, e-shop se šperky ruční výroby dokáže tato přání splnit.

  celý článek
 • Šperky: Od pravěku k modernímu umění v roce 2024

  Šperky: Od pravěku k modernímu umění v roce 2024

  17. 04. 2024

  Třpytivé šperky zdobící tělo provázejí lidstvo od nepaměti. Už pravěcí obyvatelé Země si vyráběli jednoduché náhrdelníky a náramky z mušlí, kostí a zubů zvířat. Tyto rané šperky nesloužily jen jako ozdoba, ale měly i magický a symbolický význam.

  celý článek
 • Šperky jako investice

  Šperky jako investice

  20. 03. 2024

  Šperky jsou malé klenoty s velkým významem. Symboly elegance, krásy a dědičné hodnoty. Pro mnohé rodiny představují více než jen ozdobu. Považují je za dědictví přenášející příběhy a tradice z generace na generaci. A právě v této spojitosti s historií a emocemi spočívá jejich nevyčíslitelná hodnota… 

  celý článek
 • Oválné náušnice – symboly elegance a nadčasovosti

  Oválné náušnice – symboly elegance a nadčasovosti

  14. 02. 2024

  Oválné náušnice lichotí většině žen, protože jejich tvar harmonicky doplňuje různé typy tváří. Výjimkou mohou být pouze velmi krátké oválné náušnice, které by mohly zdůraznit příliš dlouhý obličej. Nicméně, většinou se doporučují jako bezpečná a elegantní volba pro každou ženu.

  celý článek
 • Modré šperky a hloubka jejich poselství

  Modré šperky a hloubka jejich poselství

  10. 02. 2024

  Ve světě šperků jsou barvy, které nikdy nevyjdou z módy a nosí se v každém ročním období. V dnešním článku necháme zazářit šperky, které ztělesňují eleganci a individualitu. Bez ohledu na to, zda si vyberete safír, lapis lazuli nebo akvamarín, každý kámen má svůj unikátní příběh a podtrhuje krásu nositelky. Podívejme se, který z nich bude ten pravý pro vás.  

  celý článek
 • Osvěžte svůj šperkový arzenál: Kulaté náušnice pro každou ženu

  Osvěžte svůj šperkový arzenál: Kulaté náušnice pro každou ženu

  30. 01. 2024

  Nezáleží na tom, zda vyhledáváte nápadnější, nebo skromnější šperky. Kulaté náušnice jsou vždy trefou do černého. Pojďme společně prozkoumat čtyři unikátní designy.

  celý článek
 • Jantar: tajemný kámen dávných příběhů a léčivého světla

  Jantar: tajemný kámen dávných příběhů a léčivého světla

  17. 01. 2024

  Jantarové šperky jsou vyhledávaným pokladem, který uchovává sluneční záření v pravěkém pryskyřičném kamenu. Odrážejí dlouhou historii spojenou s mýty, léčebnými vlastnostmi i estetikou. Také v moderním šperkařství zhmotňují eleganci, spjatou s krásou a tajemnem.

  celý článek

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací