Vše o špercích

 • Inspirujte se při výběru šperků barvami čaker

  Inspirujte se při výběru šperků barvami čaker

  24. 11. 2020

  Barvy mají neobyčejný vliv na lidskou psychiku – obnovují energii a odstraňují stres. Sílu barev lze využít nošením barevnýcn šperků. Obohaťte si život! Abyste působení barevných šperků ještě umocnili, využijte pradávnou hinduistickou moudrost o čakrách, energetických centrech těla. Už dávno je známé, že jednotlivé čakry dokážou zharmonizovat určité léčivé kameny. Níže uvádíme tipy na konkrétní šperky podporující hlavních 7 čaker. Když s nimi budete šikovně pracovat, můžete se zbavit řady nepříjemných blokád a obnovit tak radost ze života. Pozitivních změn si určitě všimnou i vaši blízcí. 1. čakra – červená, kořenová – instinkt Červená je barva síly, aktivace, zahřívání...

  celý článek
 • Adventní kalendáře

  Adventní kalendáře

  24. 11. 2020

  Udělejte si letos nejkrásnější advent za celý svůj život – obdarujte se denně jedním překrásným dárečkem po celý adventní čas.

  celý článek
 • Růžové či červené zlato

  Růžové či červené zlato

  23. 11. 2020

  Zlato všech barev od slunečních tónů až po ty červánkové. Romantická, neotřelá, přesto elegantní – žena v růžových variacích zlata.

  celý článek
 • Jaká velikost prstenu?

  Jaká velikost prstenu?

  21. 11. 2020

  Na velikosti záleží, pokud se chystáte pořídit si prsten, který vám má dělat radost. Vyhněte se starostem s prsteny, které vám kloužou z prstu, nebo naopak nejdou sundat bez použití mýdla. Poradíme vám, jak velikost co nejlépe odhadnout. ;-)

  celý článek
 • Dopřejte si šperky s magickým měsíčním kamenem

  Dopřejte si šperky s magickým měsíčním kamenem

  08. 11. 2020

  Nekonečný svět fantazie se objevuje i v magických špercích s měsíčním kamenem. Tento drahý kámen vypadá jako odraz měsíce ve vodní hladině, protože umí až magicky lámat světlo. Odborně se tomu říká adularescence.

  celý článek
 • Tipy na stříbrné šperky pro romantické dívky a ženy

  Tipy na stříbrné šperky pro romantické dívky a ženy

  14. 09. 2020

  Ozdůbky do sbírky šperků, kterou doma oceníte vy i vaše dcera. Barevné, veselé a hravé šperky vykouzlí úsměv i dobrou náladu u dívenek, dívek a maminek.

  celý článek
 • Výjimečný dárek pro oblíbenou učitelku ke konci školního roku

  Výjimečný dárek pro oblíbenou učitelku ke konci školního roku

  08. 05. 2020

  Co takhle místo kytice a bonboniéry nějaký šperk, který nepodléhá času a je stále trendy? Máme pro vás pár tipů a nápadů, které by se ke konci školního roku mohly hodit.

  celý článek
 • Trendy šperky na rok 2020

  Trendy šperky na rok 2020

  14. 03. 2020

  Dvě dvacítky po celý rok jsou ve znamení Classic Blue a bílého zlata. Pozornost k sobě letos přitáhly ještě řetízkové náramky s přívěsky.

  celý článek
 • Chcete být IN? Opatřete si masivní stříbrný náramek

  Chcete být IN? Opatřete si masivní stříbrný náramek

  01. 02. 2020

  Náramek má velkou vypovídací hodnotu. Beze slov řekne světu, kdo jste. Zvláště je-li to masivní stříbrný šperk na ruce, jímž lidem „mávnete“ před očima.

  celý článek
 • Které šperky vládly roku 2019?

  Které šperky vládly roku 2019?

  07. 01. 2020

  Modré šperky, bílé zlato a náušnice kruhy! Rokem 2019 prorůstal strom života. Filigránské zlaté prsteny – to jsou do detailu propracované ozdoby vyrobené z velmi tenkého zlatého vlákna! Záušnice zase opravdu existují, protože se dávají za ucho.

  celý článek

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací