Vše o špercích

 • Letní náušnice jsou hravé a sexy

  Letní náušnice jsou hravé a sexy

  14. 08. 2023

  Letní náušnice mají svá specifika. Nebojte se volit odvážnější, výraznější a prostorově objemnější kousky, které se v zimě nosit nedají.

  celý článek
 • Trendy šperky na rok 2022 vs. 2021

  Trendy šperky na rok 2022 vs. 2021

  20. 12. 2021

  Móda je proměnlivá. Něco je nestárnoucí evergreen, co se nikdy neomrzí. Jiné trendy zazáří jako kometa na nebi a pak zmizí v propadlišti dějin. My Vám připomeneme letošní hity ve špercích a prozradíme Vám, co bude šlágrem roku 2022. Zlatá klasika Masivní skvosty v roce 2021 V letošním roce byly hitem masivní zlaté šperky, výrazné a nepřehlédnutelné. Nápadné a přitom elegantní. Neuniknou ničí pozornosti, a proto se už nedoplňují dalšími šperky. Kombinovaný náhrdelník z bílého a žlutého zlata vynikne sám o sobě a vkusně doplní každý outfit. Zaujme i masivní náramek ze žlutého, bílého a růžového zlata. Oživí každou ženskou ruku a i přes svůj poněkud extravagantní vzhled se hodí i na běžné...

  celý článek
 • Nápady na dárek pro maminku

  Nápady na dárek pro maminku

  06. 12. 2021

  Maminka je srdcem rodiny. Proto si s dárkem pro ni lámeme hlavu nejvíc a dáváme si na něm opravdu záležet. Takový dárek má vyjádřit, co pro nás maminka znamená a jak moc nám na ní záleží. Jak lépe to vyjádřit než nějakým krásným doplňkem v podobě šperku? Co koupit mamince k narozeninám? Chcete dárek, kterým dáte mamince najevo, jak moc si ceníte toho, čím pro vás je a co pro vás všechno dělá? Ať už se jedná o vánoční dárek, dárek k narozeninám, k svátku nebo jen tak, zářivý šperk to řekne za vás. Ale kterou variantu vybrat? I s tím vám poradíme! Ne všechny ženy si potrpí na šperky, jako jsou náhrdelníky, prsteny či náramky, ale náušnice nosí skoro každá. Pokud hledáte ideální dárek pro maminku,...

  celý článek
 • Muzea šperků

  Muzea šperků

  01. 12. 2021

  Nosíte rádi šperky a zajímá vás jejich historie? Chcete se dozvědět, jakou úlohu hrály šperky v životě lidí v různých zemích? Rádi byste viděli, jaké šperky byly populární za dávných časů a jaké jsou oblíbené dnes? Navštivte některé ze zajímavých muzeí šperků z této nabídky: Jewel House, Tower of London Pokud vás zajímají královské šperky, zavítejte do Jewel House aneb britské pokladnice. Ta sídlí v Toweru ve Waterloo Block, tedy v bývalých kasárnách, a jsou zde uloženy britské korunovační klenoty. Ty byly rozmístěny v různých částech věže od 14. století po sérii úspěšných a neúspěšných krádeží ve Westminsterském opatství. Např. v roce 1671 plukovník Thomas Blood přemohl strážce, svázal ho a s pomocí...

  celý článek
 • Legendární královské šperky

  Legendární královské šperky

  17. 09. 2021

  Baví vás sledovat nejnovější zprávy ze světa královských rodin? Zajímají vás povedené outfity vévodkyně Kate a jiných královských příslušnic? A víte něco o špercích, které tyto outfity doprovázejí? Mnohé z nich totiž patří do královských pokladnic již stovky let a nesou s sebou zajímavou historii. Ty nejzajímavější jsme pro vás vybrali.

  celý článek
 • Slavné šperky

  Slavné šperky

  10. 09. 2021

  Mohou to být unikátní šperky vytvořené slavným umělcem, ale skutečně je proslaví až správná osobnost, která je umí nosit, často naprosto netradičním způsobem. Nebo slouží jako doplněk kostýmu ve filmu, ale nakonec jsou slavnější než film sám. Jindy jsou jen rekvizita, která se díky vysoké poptávce teprve stává skutečným šperkem.

  celý článek
 • Jaké šperky ke krajkovým šatům

  Jaké šperky ke krajkovým šatům

  04. 08. 2021

  Konečně jste se odhodlala ke koupi krajkových šatů a nevíte, čím je vhodně doplnit? Jak se dá krajka kombinovat se šperky? Hodí se k ní spíše zlato, nebo stříbro? Co se naopak ke krajce příliš nehodí? Na následujících řádcích vám poradíme, jak vhodnými šperky podtrhnete kouzlo vašich šatů.

  celý článek
 • Jaké šperky k červeným šatům

  Jaké šperky k červeným šatům

  21. 05. 2021

  V rudých šatech vyjádříte svou vášnivost. Zazáříte, okouzlíte, vyniknete… k tomu vám pomůže i správně zvolený šperk. Šaty v červené barvě symbolizují kromě lásky či erotiky i chuť do života, tak si s gustem vyberte i ten nejlepší šperk. V červeném můžete být za dámu i za dračici, chce to jen vychytat všechny detaily.

  celý článek
 • Jaké šperky k černým šatům

  Jaké šperky k černým šatům

  22. 04. 2021

  Nesmrtelná klasika, kterou provází jasná elegance. Černé šaty by neměly chybět v žádném dámském šatníku. Podívejte se, jak tento vyhledávaný outfit vždy módně a trefně oživit pomocí šperků.

  celý článek
 • Sety šperků aneb Dokonale sladěná kombinace

  Sety šperků aneb Dokonale sladěná kombinace

  15. 03. 2021

  Vdechněte život svým outfitům s dokonale harmonickými sety šperků. Soupravy dodají vašemu každodennímu výběru doplňků novou šťávu. Kombinace k sobě ladících klenotů vám skvěle vypomůže i pro slavnostní příležitosti. Soupravy šperků ze zlata nebo stříbra umožňují různé variace a jsou perfektním tipem na dárek.

  celý článek

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací