Vše o špercích

 • Legendární královské šperky

  Legendární královské šperky

  17. 09. 2021

  Baví vás sledovat nejnovější zprávy ze světa královských rodin? Zajímají vás povedené outfity vévodkyně Kate a jiných královských příslušnic? A víte něco o špercích, které tyto outfity doprovázejí? Mnohé z nich totiž patří do královských pokladnic již stovky let a nesou s sebou zajímavou historii. Ty nejzajímavější jsme pro vás vybrali.

  celý článek
 • Slavné šperky

  Slavné šperky

  10. 09. 2021

  Mohou to být unikátní šperky vytvořené slavným umělcem, ale skutečně je proslaví až správná osobnost, která je umí nosit, často naprosto netradičním způsobem. Nebo slouží jako doplněk kostýmu ve filmu, ale nakonec jsou slavnější než film sám. Jindy jsou jen rekvizita, která se díky vysoké poptávce teprve stává skutečným šperkem.

  celý článek
 • Jaké šperky ke krajkovým šatům

  Jaké šperky ke krajkovým šatům

  04. 08. 2021

  Konečně jste se odhodlala ke koupi krajkových šatů a nevíte, čím je vhodně doplnit? Jak se dá krajka kombinovat se šperky? Hodí se k ní spíše zlato, nebo stříbro? Co se naopak ke krajce příliš nehodí? Na následujících řádcích vám poradíme, jak vhodnými šperky podtrhnete kouzlo vašich šatů.

  celý článek
 • Jaké šperky k červeným šatům

  Jaké šperky k červeným šatům

  21. 05. 2021

  V rudých šatech vyjádříte svou vášnivost. Zazáříte, okouzlíte, vyniknete… k tomu vám pomůže i správně zvolený šperk. Šaty v červené barvě symbolizují kromě lásky či erotiky i chuť do života, tak si s gustem vyberte i ten nejlepší šperk. V červeném můžete být za dámu i za dračici, chce to jen vychytat všechny detaily.

  celý článek
 • Jaké šperky k černým šatům

  Jaké šperky k černým šatům

  22. 04. 2021

  Nesmrtelná klasika, kterou provází jasná elegance. Černé šaty by neměly chybět v žádném dámském šatníku. Podívejte se, jak tento vyhledávaný outfit vždy módně a trefně oživit pomocí šperků.

  celý článek
 • Sety šperků aneb Dokonale sladěná kombinace

  Sety šperků aneb Dokonale sladěná kombinace

  15. 03. 2021

  Vdechněte život svým outfitům s dokonale harmonickými sety šperků. Soupravy dodají vašemu každodennímu výběru doplňků novou šťávu. Kombinace k sobě ladících klenotů vám skvěle vypomůže i pro slavnostní příležitosti. Soupravy šperků ze zlata nebo stříbra umožňují různé variace a jsou perfektním tipem na dárek.

  celý článek
 • Mezinárodní den žen – příležitost potěšit oblíbenou ženu ve vašem životě

  Mezinárodní den žen – příležitost potěšit oblíbenou ženu ve vašem životě

  01. 03. 2021

  Oslavujete rádi všechno, co se dá? Tak nepropásněte ani Mezinárodní den žen a vyberte něco skvělého, co té úžasné ženě udělá radost.

  celý článek
 • Inspirujte se při výběru šperků barvami čaker

  Inspirujte se při výběru šperků barvami čaker

  24. 11. 2020

  Barvy mají neobyčejný vliv na lidskou psychiku – obnovují energii a odstraňují stres. Sílu barev lze využít nošením barevnýcn šperků. Obohaťte si život! Abyste působení barevných šperků ještě umocnili, využijte pradávnou hinduistickou moudrost o čakrách, energetických centrech těla. Už dávno je známé, že jednotlivé čakry dokážou zharmonizovat určité léčivé kameny. Níže uvádíme tipy na konkrétní šperky podporující hlavních 7 čaker. Když s nimi budete šikovně pracovat, můžete se zbavit řady nepříjemných blokád a obnovit tak radost ze života. Pozitivních změn si určitě všimnou i vaši blízcí. 1. čakra – červená, kořenová – instinkt Červená je barva síly, aktivace, zahřívání...

  celý článek
 • Adventní kalendáře

  Adventní kalendáře

  24. 11. 2020

  Udělejte si letos nejkrásnější advent za celý svůj život – obdarujte se denně jedním překrásným dárečkem po celý adventní čas.

  celý článek
 • Růžové či červené zlato

  Růžové či červené zlato

  23. 11. 2020

  Zlato všech barev od slunečních tónů až po ty červánkové. Romantická, neotřelá, přesto elegantní – žena v růžových variacích zlata.

  celý článek

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací