Adventní kalendáře

24. 11. 2020

Originální adventní kalendář ze šperků a drahých kamenů

Jedna malá radost každý den vám zlepší náladu po celý zbytek roku a zlepší letošní bilanci dobré nálady, ať už byl jinak tento rok jakýkoli. Pořiďte si adventní kalendář, jaký jste ještě určitě neměli. 

Vánoce jsou tradičně pomyslným vrcholem celého roku, na který mnozí z nás čekají už od ledna – obzvláště děti, ale nejenom ty. Advent, který Vánocům předchází, bývá obdobím chystání se na vánoční svátky a pojí se s ním hlavně dva symboly – adventní věnec a adventní kalendář.

Adventní kalendář jinak, než jste zvyklí

Tradice jsou důležité, ale lpění na neměnnosti nutné není. Chcete ctít tradici, ale zároveň ji pojmout originálně? Dál už nehledejte, prohlédněte si naši sbírku zajímavých adventních kolekcí. U nás si můžete neobyčejný adventní kalendář koupit pro sebe nebo ho darovat komukoli, koho chcete potěšit – dámy i pány nevyjímaje. Klidně můžete využít adventní kalendář pro děti, každá trochu větší princezna bude nevýslovně nadšená z různých šperků, kamínků či lapačů snů.

Každý den po dobu adventu si můžete rozbalit jeden malý dáreček, letos tak nikomu nemusí připadat, že jsou Vánoce daleko. Oproti nejběžnějšímu kalendáři z čokolády vám ten náš sice taky zvedne hladinu endorfinu, ale nikoli hladinu cukru! Pro všechny náročné zákazníky nabízí adventní kalendář šperky a drobnosti, které budou stoprocentně nevšedním a krásným zpestřením předvánočního období.

Estetický i duchovní požitek

Pro potěchu a rozptýlení od pošmourných dní a karanténních opatření přináší adventní kalendář 2020 šperky, které potěší nejen před Vánoci, ale vzhledem k jejich promyšleným kombinacím a účinkům na energetické čakry poskytne užitek a radost v mnoha dalších letech.

Adventní kalendář pro muže, ženy, dívky i pro děti – drahé kameny, mandaly, energieLabradorit, sodalit, mokait, achát, tygří oko či jaspis – všechny tyto vznosné názvy označují kameny, které krásně vypadají a jsou jim rovněž přisuzovány různé, až léčivé schopnosti. Líbí se vám více adventních kalendářů a nemůžete se rozhodnout? Zkuste si tedy v popiscích kalendářů pročíst informace o účincích kamenů, třeba se rozhodnete právě podle toho. Čekají na vás kombinace nejen z výše vyjmenovaných, ale i ze spousty dalších kamenů a minerálů.

Adventním kalendářem můžete potěšit opravdu každého

Každý výtvor z aktuální kolekce se dá považovat za adventní kalendář pro ženy, takže můžete vybírat podle toho, co lahodí vašemu oku, popřípadě podle účinků kamenů z kolekce. Protože ale nechceme v čase adventu potěšit jenom ženské pohlaví, připravili jsme i speciální adventní kalendář pro muže. V principu se kalendář neliší, obsahuje také šperky i kameny, ale vše je zaměřeno na mužskou duši a její potřeby.

Charakteristickou je pro náš unikátní adventní kalendář mandala, všechny kalendáře nějakou mandalku obsahují, aby byla souhra všech dárečků pro vaši harmonii kompletní.

Mrknu na drahokamové adventní kalendáře

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací