Co v sobě skrývají fialové šperky

20. 11. 2017

Stříbrný prsten Swarovski fialový

Tajemné a mystické fialové šperky vám zaručí originalitu a rafinovanost. Fialová podporuje meditování a duchovní rozvoj, ale také podněcuje vášeň. Fialová je směsí modré a červené barvy, díky čemuž má vlasnosti obou barev: modré, která je barvou klidu a duchovnosti, a červené, barvy pohybu a vášně.

Vyberte si například stříbrný prsten Swarovski bohatě ozdobený krystaly v mnoha odstínech fialové, který vyvolává představu truhlice plné drahých kamínků. Hodí se pro ženy bez rozdílu věku a je natolik dominantní, že už se nemusí doplňovat jinými šperky.

Nadšenci mohou volit mezi originálními šperky s logem labutě či Swarovski Elements, které se zhotovují z křišťálových komponentů této rakouské firmy v dílnách po celém světě. Šperky Swarovski jsou ovšem citlivé a křehké. Abyste uchovali jejich lesk a krásu, „oblékněte“ si je jako poslední a odložte jako první.

Dopřejte si ochranné účinky ametystu

Fialový ametyst zdobí luxusní dámský zlatý náramek, který se honosí pěti kuličkami tohoto drahého kamene. Temně fialový ametyst v dokonalé symbióze se žlutým zlatem rozzáří každou dámskou ručku. A navíc ji i ochrání!

Podle léčitelů má ametyst mimořádnou ochrannou sílu, zlepšuje soustředění, zmírňuje napětí, pomáhá usnout a dokáže i odklánět geopatogenní zóny. Na tělesné úrovni podporuje imunitu, čistí krev, léčí rány a ulevuje od bolestí různých druhů.

Z astrologického pohledu se ametyst doporučuje Rybám, Střelcům a Pannám. Tmavě fialové ametysty jako v tomto případě se hodí pro Kozorohy, ametysty s purpurovým odstínem pak spíše pro Štíry a Berany. Tyto krásné kameny vedou k hlubší intuici a rozšiřují vědomí. 

Achát přináší stabilitu a uzemnění

Achát je kámen široké palety barev, od bílé, fialové, černé, šedé, žluté, růžové, červené až po hnědou. Podporuje kreativitu a tvořivost, rozvíjí fantazii. Dodává odvahu a důvěru ve vlastní schopnosti, díky čemuž si uvědomíte vlastní identitu. Díky tomu dokáže jeho nositel i snáze komunikovat, nachází ta správná slova a umí jednat s různými typy lidí. Achát také umí podpořit klidné přijetí kritiky či nepříznivých životních okolností.

Je to kámen sebedůvěry, který snižuje pocity méněcennosti a nedocenění. Také přináší klid do stresových situací, které pak snáze zvládáte a častěji uspějete v náročných výzvách. 

Náhrdelník fialový achátZlatý náramek s drahými kameny fialový ametystStříbrná souprava šperků s fialovým zirkonemZlatý prsten s fialovým zirkonem ve tvaru kapky

Fialovou doplní šedá, bílá, růžová nebo černá

A s jakým oblečením či doplňky kombinovat fialové šperky? K fialové se znamenitě hodí šedá, bílá, růžová a černá. V módě však nic není pravidlem a váš outfit je jen vaše věc, hlavně abyste se v něm cítili dobře. V případě, že máte rády hravé barvy a nevšední kombinace, k lila barvě skvěle ladí pastelový odstín mentolové a nečekaně dobře jde dohromady fialová se sytě zelenou. V takové barevné kombinaci budete rozhodně nepřehlédnutelné a nezapomenutelné. 

Pokud zvolíte bílé i žluté zlato s jemným fialovým zdobením, můžete k němu nosit prakticky cokoli. Takový univerzální šperk vám prokáže skvělé služby každý všední den i při slavnostních příležitostech.

INSPIRUJTE SE DALŠÍMI KRÁSNÝMI BAREVNÝMI KOMBINACEMI NAŠICH ŠPERKŮ

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací