Dopřejte si šperky s magickým měsíčním kamenem

08. 11. 2020

Láká vás science-fiction? Nekonečný svět fantazie, pohrávající si libovolně s realitou? Skutečné dění ovšem mnohdy překvapí i zaryté vyznavače sci-fi. Třeba pohled do budoucnosti prostřednictvím efektních šperků, které můžete mít už dnes – šperků s magickým měsíčním kamenem…

šperky s měsíčním kamenem

Měsíční kámen je obvykle bezbarvý, bílý, až průsvitně skelný. Mezi jeho známá naleziště patří Indie, Barma, Srí Lanka, Skotsko, Brazílie, ale také nám blízké rakouské Alpy. Ve vrstvách uvnitř měsíčního kamene se úžasně láme světlo, takže vypadá jako odraz měsíce na noční vodní hladině. Mineralogové tomuto jevu říkají adularescence, a proto se měsíční kámen někdy nazývá i adulár.

Je fascinující, jak hluboko do lidské historie zasahuje léčivý měsíční kámen. Ve špercích se těšil velké oblibě zejména v období starověkého Řecka a secese. Dnes, v souladu s příklonem k přírodě, se k němu opět vracíme. Oproti zdobné secesi jsou ale současné šperky s měsíčním kamenem minimalistické, založené na malém množství hladkého kovu. Takže je mohou směle nosit i vyznavačky high-tech stylu.

Poznejte znamenité vlastnosti měsíčního kamene

  • Je úzce spjatý s měsícem a intuicí.

  • Přitahuje lásku, harmonizuje vztahy.

  • Za úplňku přivolává srozumitelné sny. 

  • Detoxikuje tělo, vzpružuje kůži, oči, vlasy.

  • Podporuje hormonální systém, játra, slinivku.

  • Pomáhá při početí, těhotenství, porodu, kojení.

  • Jako kámen žen také mírní menstruační křeče.

  • Uvolňuje citové napětí, posiluje spánek.

  • Napomáhá udržení mladistvého vzhledu.

  • Je i parťákem a ochráncem cestovatelů.

stříbrný magický šperk s měsíčním kamenem, prsten s měsíčním kamenemzlatý náhrdelník s měsíčním kamenem, magické šperkyTip pro hravé: otevírací přívěsek s měsíčním kamenem

Vyberte si třeba zábavný stříbrný přívěsek s otevírací kuličkou. Ptáte se, co najdete uvnitř? Samozřejmě měsíční kámen se silnou symbolikou – rovněž ve tvaru kuličky. Stříbro je povrchově upravené takzvanou rhodiací, což znásobuje jeho odolnost. Velmi drahý kov rhodium chrání šperk před oxidací a činí ho antialergickým. Přesto stříbrné šperky nevystavujte chemikáliím ani působení vody, zejména mořské a bazénové. Úplným „zabijákem“ stříbra je pak voda v termálních bazénech a koupalištích.  

Tip pro náročné – náhrdelník s trojicí drahých kamenů

Každou ženu milující luxus jistě nadchne náhrdelník spojující vášeň pro bílé zlato s oblibou drahých kamenů. Příjemný zlatý šperk obsahuje měsíční kámen, který probudí vaši intuici a naladí vás do klidu, láskyplný ochranný růžový korál, umně propojující staré s novým, a rovněž ochranný bílý topaz. Zlatý náhrdelník je praktický díly dvěma délkám: kroužkem si ho upravíte vzhledem k výstřihu či jiným potřebám.

zlatý náhrdelník, měsíční kámen, magický šperkUniverzální tip – stříbrné náušnice s měsíčním kamenem

Stříbrné náušnice s měsíčním kamenem v podobě elegantních, nadčasových kuliček se svým tvarem hodí k jakékoli příležitosti. Můžete si je vzít na večerní party, ale uděláte s nimi parádu i v běžných všedních dnech. Zářivá barva jejich měsíčních kamenů k vám vždy přitáhne pozornost. Vsaďte na náušnice, které působí romanticky, jemně, mají patentové zapínání a dobře se nosí. Bonusem je super cena tohoto rhodiovaného stříbrného šperku s měsíčním kamenem a zirkony.

Libovolný drahý kámen ozdobí i váš nový talisman na přání

Ozdobte se některým z našich šperků s měsíčním kamenem, pokud vám záleží na zachování romantického vztahu, podpoře ženského zdraví, na celkové vitalitě i šťastných návratech z cest… Rádi vám zhotovíme i talisman na přání, ať už s měsíčním, či jiným kamenem. Tento unikátní šperk, do něhož vtisknete své pocity, bude jen váš – nenarazíte na něj ani na Měsíci, natož na Zemi.☺

Pojďme společně vytvářet šperky kosmického věku!

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací