Kouzlení s náušnicemi kruhy

12. 07. 2017

Právě kruhy v uších, rozšířené v 90. letech 20. století, slaví svůj velký návrat. Nosí je Rihanna, Heidi Klum, Angelina Jolie, vévodkyně Kate i naše slavné dlouhovlásky – Simona Krainová či Andrea Verešová. Také vy s nimi uděláte parádu a zaručeně zaujmete okolí, ovšem pokud vybere ty pravé. Ostražitost je namístě zejména u módních velkých kruhů.


kruhové náušnice zlaté, náušnice kruhy žluté zlato se zirkony

K jakému typu obličeje se hodí náušnice kruhy?

Kruhy a další náušnice kulatých tvarů se samořejmě hodí k ideálnímu oválnému obličeji a k tomu zjemní trojúhelníkový či hranatý obličej s ostřejšími rysy. Naopak ženy s kulatým obličejem by se jim měly vyhnout. Pokud si nejste tvarem náušnic jisti, zvolte menší kousky s jednoduchými vzory. Ty jsou i vhodným doplňkem módních krátkých účesů. Inspirujte se například kruhy se zirkonem – součástí soupravy šperků ze žlutého zlata.

S čím kombinovat náušnice kruhy?

Jsou-li náušnice kruhy dominantní (velké, lesklé, osazené brilianty), další šperky už omezte na minimum a také oblečení zvolte spíše decentní. Náušnice můžete nechat zazářit i díky vlasům vyčesaným do uzlu nebo drdolu.

Naopak nenápadné či univerzální náušnice snesou i extravagantní šaty. Dodržujte podobnou barvu všech kovových šperků a jejich kamínky barevně slaďte s oblečením nebo doplňky. Kdo je odvážnější, může se pustit i do kontrastů.


Jsou lepší zlaté nebo stříbrné náušnice kruhy?

Nejvíce žádané jsou náušnice ze zlata, stříbra a chirurgické oceli. Při rozhodování mezi zlatem a stříbrem často vítězí bílé zlato, které je spojením neutrálního vzhledu a vyšší kvality. Zvolíte-li velké náušnice kruhy z bílého zlata, získáte univerzální a nadčasový šperk, který můžete nosit do práce i na večírky, v podstatě k čemukoli.


náušnice kruhy bílé zlato se zirkony, kruhové náušnice, kroužky, náušnice kruhy se zirkony, zlaté náušnice kruhy

Náušnice kruhy jako dárek

Zlaté náušnice kruhy jsou i skvělým tipem na dárek k nejrůznějším životním příležitostem dívek a žen. Žluté zlato se více hodí pro tmavší typy, barevně teplé (jarní a podzimní), stříbro pro světlejší typy, barevně chladné (letní a zimní).

Výhodou cenově dostupných stříbrných náušnic je, že si jich můžete pořídit více. Malé, střední, velké, hladké či s kamínky, například zirkony… Díky zakázkové výrobě náušnic můžete mít takové kruhy, jaké si vymyslíte!

Pro koho náušnice kruhy nejsou?

Náušnicím kulatých tvarů a kruhům by se měly vyhnout ženy, které nosí brýle nebo mají plnější postavu. Vše se pak zdá ještě mnohem kulatější. Řešením však nejsou nenápadné náušnice. Nebojte se extravagance a zvolte větší trojúhelníkové, čtvercové nebo visací náušnice. Rovněž maminky malých dětí mohou mít s kruhy problémy, děti za ně totiž rády tahají. Lepší jsou praktické náušnice pecičky se zapínáním na šroubek, puzetku, případně náušnice na francouzské zapínání, které můžete nosit nepřetržitě.

Správně zvolené šperky vás promění jako mávnutím kouzelného proutku! V našem e-shopu či brněnském kamenném obchodu vám rádi pomůžeme s výběrem.


elegantní zlaté náušnice kruhy, bílé a žluté zlato na kruhových náušnicích, náušnice kruhyzlaté náušnice kruhy se zirkony, žluté zlato, krásné masivní kruhy náušnicenáušnice kroužky žluté zlato, červené a bílé zirkony, kruhové náušnice zlaté, menší kroužky náušnicezdobené zirkonové náušnice kruhy z bílého zlata, zlaté náušnice kruhy

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací