Letní náušnice jsou hravé a sexy

14. 08. 2023

Letní náušnice jsou krásné a sexy

Sluneční paprsky nepřestávají hřát ani v druhé polovině léta. Někteří z nás už mají letní dovolenou za sebou, jiné ještě čeká. Ať tak či tak, díky neustávajícímu horkému počasí tady s námi bude letní atmosféra ještě  hodně dlouho. Léto je obdobím dlouhých teplých večerů, koupání, hlavně v Česku tolik oblíbených grilovaček, zahradních párty, koncertů, které se neobejdou bez vzdušných outfitů, samozřejmě plavek a nezapomínejme ani na doplňky v podobě šperků. Zatímco v zimě máme vlasy a uši často pod čepicí, v létě se můžeme doslova vyřádit s dlouhými a výraznými náušnicemi. 

Čím skoupější oblečení na sobě máte, ať už se jedná o bikiny nebo minišaty, tím výraznější můžete mít náušnice. Náušnice z bílého či žlutého zlata, stříbra, či chirurgické oceli doplňte letními motivy: květiny, pírka, kamínky, perlami. 

Letní vzpomínky na moře

I kdybyste se letos k moři nedostali, můžete si ho alespoň připomenout v podobě těchto okouzlujících zlatých náušnic doplněných o minerály a lehká pírka připomínajících lapač snů. Minerály vás přivedou na myšlenky na uklidňující šum moře a jemná pírka evokují lehkost večerních procházek po pláži. Drobné kamínky uchovají vaše vzpomínky, smích a emoce v podobě prázdninových vzplanutí za horkých letních nocí. Málokterý šperk evokuje léto jako právě tyto náušnice. 

Léto ve dvou – matka a dcera

Vyrážíte na dovolenou s rodinou a chcete si s dcerou sladit šperky? Letní dovolená je skvělá příležitost, jak se z malé slečny stane velká dáma, a z vy se zase alespoň na krátkou chvíli můžete vrátit do dětství. Vyberte si z náušnic s prázdninovými vzory motýlích křídel, pírek, jemnými květinovými vzory, srdíčky nebo zlaté provlékací náušnice s kytičkami pro romantické duše. S takovými náušnicemi můžete společně vyrazit na hotelovou večeři nebo večerní procházku po stále rušné kolonádě. Zároveň jsou okouzlující dekorace k plavkám, když se chcete prostě jen oddávat slunečním paprskům.

Letní náušnice ze žlutého zlata s kytičkami a zirkony, provlékací letní náušniceLetní stříbrné náušnice se srdíčky a zirkonyLetní náušnice ze stříbra motýlí křídla se zirkony, stříbrné letní náušnice

Královna léta 

Perla je skutečný dar moře a jako takový se hodí i pro královnu. V kombinaci s bílým zlatem podtrhnou jemnost a eleganci. Jsou tak vhodnou volbou pro všechny ženy, které si na žádnou velkou extravaganci nepotrpí a raději dávají přednost klasice. Chystáte se obdarovat dámu svého srdce? Tak tady určitě nešlápnete vedle, půvabné perlové náušnice budou sedět každé. Navíc báječně vypadají v kombinaci se vzdušnými letními šaty pastelové barvy, když ji vezmete někam ven na večeři. Snad vám nebude vadit, že se za ní budou všichni otáčet.

Letní náušnice bílé zlato s perlou, letní zlaté náušniceLetní náušnice bílé zlato s perlou, letní zlaté náušnice

Bojíte se kombinovat? Soupravy šperků vám pomůžou!

Chystáte se na letní párty, svatbu nebo oslavu a chcete zkombinovat náušnice s nějakými dalšími šperky? Nejste v tom zběhlé a obáváte se módního faux pas? Nechte si poradit od naší zlatnice, která vytvořila sety dokonale sladěných náušnic spolu s náhrdelníkem. Na své si přijdou milovníci bílého i žlutého zlata nebo originální ruční výroby, doplněné o přírodní kamínky, které v sobě skrývají sílu, ochranu i zklidnění. 

Letní stříbrná souprava s tyrkysem, letní náušnice s tyrkysemLetní stříbrná souprava s jantarem, letní stříbrné náušniceLetní stříbrná souprava se zirkony, sluníčka, letní stříbrné náušnice

Horký tip od nás pro vás

Má vaše milovaná narozeniny, svátek, slavíte výročí nebo jí chcete udělat radost jen tak, protože jste rádi, že ji máte? Váháte, co by se jí mohlo líbit? V našem zlatnictví pro vás dokážeme zhotovit šperk přímo na míru. Tento unikátní šperk vyzařující originalitu a jedinečné spojení mezi vámi dvěma se vyznačuje 14 brilianty v náušnicích z bílého zlata. Jedinečný kousek ruční výroby bude vaši drahou polovičku zdobit nejen v létě. 

Letní náušnice bílé zlato s brilianty, ruční výroba

CHCI OBJEDNAT NÁUŠNICE NA ZAKÁZKU

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací