Obdarujte se šperky se spinelem, drahým kamenem

03. 10. 2017

Šperky s modrým spinelem jsou klenotem v každé šperkovnici: prsteny se spińelem nebo spinel v náušnicích.Znáte spinely? Svou krásou dostihují vzácné kameny safíry a rubíny. Nic se pro zimní období nehodí víc, a to díky jejich chladné kráse. Ceněné jsou zejména spinely z Tanzánie, jejichž barva se proměňuje na denním a nočním světle, nebo právě modré spinely. Blýskají se jako sněhové vločky na slunci a udělají z vás hotovou ledovou královnu.

Modrá je dobrá, už je to tak!

Modrá je naděje, láska i moje blues, zpívá se ve známé písničce. Modrá barva je oblíbená mezi oběma pohlavími. Je to barva moře, barva nebe, barva, která nás ze všech stran obklopuje. Modrá barva navozuje klid, přátelství, serióznost. Považuje se za barvu moudrosti, přemýšlivosti a sebevědomí. Ve vizuálech i na oblečení zaměstnanců ji často využívají finanční společnosti, které si tímto způsobem zvyšují důvěryhodnost. 

Modrá se pro letošní zimu výborně hodí i do vašeho šatníku. Dá se skvěle kombinovat s bílou, šedou, černou, zelenou, ale i žlutou nebo oranžovou. Modrou můžete využít jak na svém oblečení, tak pro oživení outfitu v doplňcích a špercích.

Jak dosáhnout harmonie s modrým spinelem

Šperky z kamenů jsou ceněné i pro jejich léčivé síly. Spinel se kvůli své energii pokládá za uklidňující kámen. Podporuje regeneraci a rekonvalescenci, především u nemocí spojených s kostmi, klouby a svaly. Snižuje úzkost a nervozitu a tlumí otoky a bolest. Spinel zvyšuje vytrvalost a fyzickou sílu. 

Půvabný modrý kámen spinel má podporovat tvořivost, duševní zdraví a meditaci, dodávat naději na cestách za novými cíli, mírnit obavy z neznámého. Ať už zvolíte prsteny se spinelem, náušnice s kamínky, nebo náramky z kamenů, pocítíte jeho příznivé účinky. 

Modrý spinel vynikne na každé ženě, obzvláště v této úchvatné soupravě šperků, tvořené bílým zlatem, zajímavě zbroušenými spinely a okolo nich vsazenými zirkony na náušnicích a prstenu. Nádherně modrá je například souprava šperků, kterou tvoří bílé zlato, zajímavě zbroušené spinely a okolo nich vsazené zirkony na náušnicích a prstenu. Nebo si vyberte luxusní stříbrnou soupravu se spinely a zirkony, která vynikne i jako svatební šperk. Jak známo, nevěsta má mít na sobě něco modrého – symbol čistoty, nevinnosti a věrnosti. Účinky kamenů spinelů mohou být v tomto případě až magické…

Modrý spinel vypadá dobře ve zlaté i stříbrné kombinaci a na vaší ruce může vytvořit obzvláště okouzlující doplněk v podobě prstenu. 

Prsten z bílého zlata se spinelem ~ modrá krása na vaší ruce.Krásný stříbrný prsten s bílými zirkony a modrým spinelem ~ tímto šperkem uchvátíte.Prsten ze žlutého zlata s ozdobou z modrého spinelu ve tvaru čtverečku ~ jemný, ale krásný.

Narodila se ve vaší rodině holčička? Máme pro vás tip na dárek – zcela originální zlaté náušnice s modrým spinelem. Ať už zvolíte půvabné ovály, nebo hravé kytičky, ozdobí každou malou princeznu.

Dětské náušnice ze žlutého zlata se spinelem a zirkony. Dětské náušnice kytičky pro každou holčičku.Krásné a okouzlující dětské náušnice s modrým spinelem. Oválný spinel je v náušnicích rozkošný.Náušnice ze žlutého zlata ~ kruhy se zirkony a spinelem. Zlaté náušnice se spinelem jsou něžné a kruhy sluší vždy a všude.

 

OMRKNU ŠPERKY S KAMENY ~ HLAVNĚ SE SPINELEM

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací