Sázka na jistotu – šperky kuličky

03. 10. 2017

Ať si vyberete zlaté náušnice, náhrdelník, náušnice nebo náramek s kuličkami, tento harmonický tvar, základní ve vesmíru, je sázkou na jistotu.


kuličky, koule z picjumbo.com

Tři zlaté kuličky krásné paní

Mezi současné trendy patří kulaté a barevné kameny spolu s bílým a růžovým zlatem. Ovšem snový náhrdelník, který zdobí tři kuličky, každá z jinak barevného zlata, je rozhodně nadčasový. Má ideální délku 45 cm a můžete ho nosit každý den téměř ke všemu. Kombinace žlutého, červeného a bílého zlata skvěle doplní řadu outfitů a spolehlivě zdůrazní vaši krásu.

K náhrdelníku se hodí jemné náušnice kuličky z bílého zlata, které jsou osazené zirkony, nebo zlaté náušnice kuličky s čirými zirkony ve žlutém zlatě. Ozdobí ženy s krátkými i dlouhými vlasy. Pouze dámám s kulatým obličejem budou více lichotit podlouhlé náušnice.

Módní jsou i kuličky z drahých kamenů

Žádané větší koule (15,5 mm) nabízí netradiční romantický náhrdelník, na jehož výrobu byla použita záhněda a stříbro. Krášlí ho tři tvary: kuličky, slzy a kytička.

Náhrdelníky s kameny, pokud se pravidelně čistí a nabíjejí, mohou pozitivně ovlivnit vaše zdraví. Konkrétně záhněda účinkuje proti stresu a posiluje svého nositele v rozhodovacích procesech. Tímto kamínkem si můžete také namasírovat ztuhlou šíji. Podle znamení zvěrokruhu se záhněda doporučuje Kozorohům. Patří mezi křemeny, do stejné skupiny drahých kamenů jako ametyst, křišťál či růženín.


Přehazujte si kuličky na náramku podle nálady

Pandora šperky jsou důmyslné tím, že si je můžete sami nakombinovat. Získáte tak originální ozdoby podle vašeho vkusu a k různým příležitostem. Rovněž výrazný zlatý náramek à la žebrácký náramek je založen na tomto principu. Řetízek na ruku ke každodennímu nošení obsahuje půvabné zlaté kuličky a další přívěsky, které lze přidávat, ubírat nebo různě přehazovat. Šperk je zhotoven precizně a můžete ho pojmout jako rodinný poklad, který se u vás doma bude předávat po generace. 

Zlaté náušnice kuličky na puzetu s velkými zirkony, šperky s kuličkamiZlatá náhrdelník, tři kuličky, tři barvy zlata – žluté, růžové a bílé, šperk s kuličkamiNáhrdelník s drahými kameny, achát, kuličky, šperk s kuličkamiZlaté náušnice, kulička, šperk s kuličkou, žluté zlato se zirkonovými kuličkami

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací