Tipy na stříbrné šperky pro romantické dívky a ženy

14. 09. 2020

Hledáte šperky, které jemně ozdobí malou slečnu i romanticky založenou ženu? Chcete si doma založit sbírku ozdůbek, které může nosit dcera a při určitých příležitostech i maminka? U nás jich najdete celou řadu, například ze stále populárnějšího stříbra. Tak si udělejte holčičí odpoledne a vybírejte…

Troje náušnice – s vážkou, perličkami a jahůdkami

stříbrné barevné kroužky náušnice s vážou růžové pro dívky a holkystříbrné náušnice s perličkami a zirkony pro holky i dámy na svatby, divadlo, večírkyjahůdky do ucha, stříbrné náušnice jahody červené smaltované pro holky a dívky

Inspirovat vás mohou třeba stříbrné visací náušnice s vážkou a jemnou kytičkou, ozdobené růžovým smaltem, zářivým zirkonem a bílou perličkou. Šperku vévodí vážka, která má svůj význam i v mytologii, kde představuje transformaci bytí, symbol volnosti a lehkosti. Stříbrné barevné náušnice se zapínají na puzetu.

Další stříbrné náušnice se zirkony a perličkami na vás dýchnou bílou čistotou. Jsou jako stvořené pro slavnostní akce – divadla, rauty, vernisáže, plesy i svatby. Své krásné šaty jimi může doplnit nevěsta i družička.

Okouzlující jsou i stříbrné červené náušnice ve tvaru jahůdky – jen ochutnat! Kdo se na ně podívá, hned si představí voňavou letní louku u lesa, plnou aromatických šťavnatých jahod. Když si náušnice-jahůdky vezme dívenka do školky či školy, vzápětí se kolem ní seběhne celá třída. Šperk si však může dovolit i dospělá slečna. Není s ním infantilní, naopak, působí přitažlivě, protože zdůrazňuje své hravé já a přirozenou svůdnost. Schválně, otestujte náušnice-jahůdky na rande…!

Dva přívěsky – s modrou kočkou a červeným srdcem

kočička na krk modrý stříbrný přívěsek pro malé holčičky, dívenky i dospělé dívkysrdce smalt přívěsek červený stříbro pro dívky i ženyTaké kočičí hravost sluší holčičkám i mladým ženám. Reprezentuje ji přívěsek kočka s opálem a zirkony. Elegantní kočička nechává vyniknout působivé modré barvě opálu, lesku stříbra a čirých zirkonů. Přívěsek kočka se hodí na kratší stříbrné řetízky, nejlépe délky 38 centimetrů.

Jednoznačně láskyplnou symboliku má jemný stříbrný přívěsek – červené srdce. Je velmi nápadný a jeho úchytem provlečete i silnější stříbrné řetízky. Šperk kombinuje stříbro zdobené zirkony a výrazný červený smalt. Je ve stylu pandory, takže ho můžete zařadit i do osobního šperku vytvořeného z několika ozdob. Tento přívěsek pro štěstí ženy z vaší rodiny prostě musí mít!

Souprava – náušnice a přívěsek s něžnými růžičkami

růžičky do ucha i na krk, nádherný set šperků pro dívky a romantické ženyStejně jako je od pradávna symbolem lásky srdce, je květinou lásky růže. Afrodiziakální růžičky úžasně realisticky zobrazuje stříbrná souprava šperků tvořená náušnicemi a řetízkem s přívěskem. Nadčasový set šperků ohromí dívenku vyrůstající z dětských šatiček, stejně jako její maminku, milovnici romantických ozdob. Co ji objednat rovnou dvakrát a na nejbližší společenské akci se s dcerkou sladit? Cena 920 Kč za celou soupravu se jistě dvěma vynásobit dá.

Na co si dávat pozor při nošení stříbrných šperků

Všechny výše prezentované stříbrné šperky jsou povrchově upravené takzvanou rhodiací, což znásobuje jejich odolnost. Rhodium ochraňuje šperky před oxidací a umožňuje je nosit i alergikům Přesto stříbrné šperky nevystavujte chemikáliím ani působení vody, především mořské a bazénové. Zvlášť nebezpečná je voda v termálních bazénech a koupalištích. Při rodinných návštěvách aquaparků a termálů tedy nechte vaše nové ozdůbky doma, ale jindy si jich užívejte na sto procent a bez ohledu na věk.

Najdu si svůj vlastní ~ můj nejmilejší stříbrný šperk

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací