Trendy šperky na rok 2022 vs. 2021

20. 12. 2021

Představujeme trendy šperky pro rok 2022. Jděte s módou, přesto vybočujte z davu.

Móda je proměnlivá. Něco je nestárnoucí evergreen, co se nikdy neomrzí. Jiné trendy zazáří jako kometa na nebi a pak zmizí v propadlišti dějin. My Vám připomeneme letošní hity ve špercích a prozradíme Vám, co bude šlágrem roku 2022.
Zlatá klasika

Masivní skvosty v roce 2021

V letošním roce byly hitem masivní zlaté šperky, výrazné a nepřehlédnutelné. Nápadné a přitom elegantní. Neuniknou ničí pozornosti, a proto se už nedoplňují dalšími šperky. Kombinovaný náhrdelník z bílého a žlutého zlata vynikne sám o sobě a vkusně doplní každý outfit.

Výrazné kruhy ze zlata budou trendy nejen v roce 2022, ale navěky.Masivní náhrdelník z kombinovaného zlata bude moderní šperkem roku 2022Kombinovaný náramek ukáže mávnutím ruky, že máte módní vkus

Zaujme i masivní náramek ze žlutého, bílého a růžového zlata. Oživí každou ženskou ruku a i přes svůj poněkud extravagantní vzhled se hodí i na běžné denní nošení. 

Bez náramku ani krok v roce 2022

Hitem příštího roku budou zlaté náramky s přívěsky. Působí velmi mladistvě, hravě a živě. Přívěsky v různých kombinacích náramek oživí, není divu, že jsou tyhle náramky velice populární a oblíbené. A pořád budou, ve zlaté i stříbrné variantě. Ta zlatá působí lehce luxusněji.

Zlatý náramek s přívěsky je trendový a na ruce vypadá něžně a krásně.Luxusní náramek ze zlata s přívěsky vám v roce 2022 přinese dokonale módní vzhled.Pořiďte si na ruku zlatý náramek s přívěsky ~ vypadá luxusně a sexy. Moderní náramek ze zlata.

Co stříbrné šperky?

Něžné přívěsky na krk pro rok 2021

Stříbrné přívěsky na krk. Romantické zvířecí motivy, sova, motýl, vážka, doplněné třpytivými zirkony. Křehké, jemné a něžné. Jako ženy. Skvělý dárek pro ženu Vašeho srdce. 

Stříbrný přívěsek srdce je něžný i módní. Trendy šperk je inovativní motivem vážky.Stříbrný přívěsek sova ~ symbol moudrosti je moderní a slušivý.Stříbrný přívěsek ve tvaru motýla sluší všem něžným duším.

V roce 2022 si pořiďte něco s turmalínem!

Znáte turmalín? Je to kámen ochrany a silné energie. Podporuje harmonii a vede nás k radosti. Posiluje nás ve schopnosti postavit se sami za sebe, což se bude v novém roce rozhodně hodit. Proč nemít tenhle kouzelný kámen po ruce… nebo na ruce? Jako tenhle prsten plný barev.

Stříbrné náušnice s turmalíny jsou módní hit a rozhodně jsou nepřehlédnutelné.Zdobený, přesto vzdušný prsten ze stříbra s turmalíny vezme každému dech. Módní barvy turmalínů třpytem provází zirkony.S prstenem ze stříbra zdobeným turmalíny bude vaše ruka skvostná. Turmalíny jsou okouzlující.

V dokonalé kombinaci s jemným stříbrem a zářivými zirkony zazáříte kdekoliv. Tajemný turmalín vám navíc do života přitáhne spoustu pozitivních věcí a dodá energii. Vhodnější kámen pro příští rok už těžko najdete.

A nakonec černá perleť 

Slibným příslibem pro příští rok je vysoce elegantní a ještě poměrně neznámá černá perleť. Ať už je zkombinovaná se zlatem, nebo stříbrem, vytváří velice slušivý doplněk, který se hodí téměř ke všemu.

Výrazný náhrdelník s perletí vás nechá vyniknout při každém nošení. Tmavá perleť náhrdelníku je moderní a poutavá.Elegantní náušnice ze stříbra zdobené černou perletí. Jednoduché, přitom výrazné náušnice využijete na mnoho příležitostí.Stříbrné náušnice s černou perletí tvoří něžnou, zajímavou a módní kytičky. S náušnicemi s černou perletí vyniknete.

Perleť navíc posiluje intuici, vůli a pomáhá se zbavit zlozvyků a závislostí. To se ideálně hodí hlavně do začátku roku, kdy si dáváme spoustu nových předsevzetí. Perleť ale také podporuje uzdravování u všech psychosomatických nemocí a posiluje nervy. Zdá se, že na příští rok bude perleť potřeba.


 

V ROCE 2022 CHCI OKOUZLIT ZLATÝM ŠPERKEM

ROK 2022 OTEVŘU ŠPERKEM ZE STŘÍBRA

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací