Tyrkysové šperky vnesou klid i do náročných dnů

10. 06. 2024


Tyrkysove sperk Zlatnictvi Sperk Brno na zakazkuPokud hledáte šperk roku 2024 a zároveň neopustíte byt bez svého talismanu, přečtěte si, co dokáží tyrkysové šperky. Legendy praví, že pohlcují negativní energii, dodávají sebevědomí a přinášejí štěstí. Svou barvou přitahují pozornost a podtrhují krásu brunetek i blondýnek. Tak směle do toho, zvolte si svůj jedinečný tyrkysový talisman, kterým se vaše šperkovnice bude chlubit!


Tyrkysové náušnice pro každý den


Tyrkys mírní proměnlivé nálady a navozuje vnitřní klid. Proč si tedy nepořídit tyrkysové náušnice? Slibujeme, že po jiných už nesáhnete! Stříbrné náušnice s tyrkysem ve tvaru srdíčka vás naladí na romantickou a něžnou vlnu, vyvolají vzpomínky na bezstarostné dětství a lehkost mládí. Srdíčka jsou zdobena tančícími zirkony plnými lesku, kterým žádné oko neodolá. Naproti tomu zlaté náušnice s tyrkysem jsou vhodný dárek pro miminko i pro malou parádnici. Náušnice jsou jemné a porostou spolu s malou slečnou. Tipem pro každodenní nošení jsou drobné a elegantní stříbrné náušnice kapky s tyrkysem.

Tyrkysova srdicka stribrne nausniceDetske zlate tyrkysove nausniceTyrkysove stribrne nausnice


Tyrkysový náhrdelník jako osobní talisman


Čeká vás náročná přednáška, rozhovor s nadřízeným, povinná návštěva tchyně či první rande? Úspěch přinese tyrkysový náhrdelník — přitahuje štěstí, dokonale vyladí dekolt a strhne veškerou pozornost. Pro jemné bytosti je jako stvořené ochranitelské andělské pírko s tyrkysovým srdíčkem. Noste jej jako náhrdelník nebo náramek ve stylu Pandory a slaďte se s kamarádkou nebo s dcerou. Z jednoduchého přívěsku bude rázem osobní šperk s tajemstvím. Zamračený den rozzáří stříbrný náhrdelník slunce s tyrkysem. A jedno doporučení  pokud plánujete pouze jeden doplněk, zvolte odvážnější kousek ve stylu náhrdelník howlit a tyrkys, který nechá vyniknout krásu brunetek i blondýnek.

Stribrny privesek s tyrkysemStribrne slunce s tyrkysem - privesekNahrdelnik howlit a tyrkys


Prsten s tyrkysem jako vyjádření individuality


Potřebujete doladit outfit, nebo si ráda točíte prstýnkem v nervózních situacích? Prstýnek může být nenápadný, ale zároveň výrazný šperk doplňující osobitý styl spojený s hřejivou událostí typu zásnub. Nebo se stane závazkem lásky a přátelství. Zlatý prsten s tyrkysem je jemný šperk s kouskem tyrkysového kamenu, dodávající klid a energii do každého dne. Zdobenější a naprosto výjimečný je zlatý prsten s tyrkysovými kamínky a opálem uprostřed. Podle legendy přinese štěstí tomu, kdo jej dostane jako dárek. Elegantní tyrkysový prsten z bílého zlata vyberte pro něžnou a romantickou duši. Tyrkysové kameny symbolizují odvahu a sebevědomí a drobné zirkony se postarají o lesk a třpyt.

Zlaty prsten s tyrkysemZlaty prsten s opalem a tyrkysyPrsten bile zlato tyrkysy


Šperky s tyrkysem do každé šperkovnice


Ať už se ladíte na ples, nebo na příjemné kafe s kamarádkou, s tyrkysovým šperkem nikdy nešlápnete vedle. Jako kámen je naprosto výjimečný a ceněný při každé příležitosti. Sluší všem typům pleti, odstínům vlasů a kombinovat jej můžete se světlým i tmavým oblečením. Dobře vypadá v setu i samostatně. Pokud přemýšlíte nad originálním dárkem s ukrytým příběhem, vymyslete si svůj vlastní šperk a my vám jej vyrobíme na zakázku. Pro inspiraci a nejnovější trendy nás sledujte na Instagramu. A nezapomeňte, že alespoň jeden kousek s tyrkysem by neměl chybět v žádné šperkovnici!

 VYHLEDÁM SI TYRKYSOVÉ ŠPERKY

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací