Už 21 let ruční výroba šperků

07. 11. 2012

Čas plyne tak rychle, že si ani nestačíme uvědomovat, co všechno jsme prožili. Ručně vyrobený zlatý nebo stříbrný šperk nabízí netradiční způsob, jak si uchovat vzpomínku v hmatatelné podobě. Jakoukoliv událost, jakýkoliv nezapomenutelný okamžik si můžete přivolat pohledem na jedinečný klenot z naší dílny; a co víc, takovýto skvost bude později dělat radost i dalším generacím.

Výroba autorského zlatého šperku na zakázku v našem ateliéru – Zlatnictví Šperk v Brně

Autorské šperky na míru

Zaměřujeme se na výrobu originálních šperků ze zlata a stříbra, dle přání provádí i úpravy šperků z chirurgické oceli. Pracujeme také s drahými kameny a minerály, což nám umožňuje vytvořit naprosto neotřelé kombinace. V naší nabídce naleznete prsteny, snubní prsteny na zakázku, náhrdelníky, náušnice, přívěsky či brože. Všechny charakterizuje něha, ženskost, elegance, ale také skrytá energie a temperament; jsou skutečným důkazem autorčiny fantazie, zručnosti a kreativity. O nás podrobněji

Výroba zlatých a stříbrných šperků na zakázku

Pokud však máte svou vlastní představu, pomůžeme Vám ji zrealizovat. Výroba šperků na zakázku tvoří podstatnou část naší činnosti, můžeme jakkoliv upravit šperk z naší nabídky nebo zhotovit originál podle Vašeho připraveného návrhu, přesně na míru. Doladíme spolu všechny podrobnosti, bude nás zajímat, pro koho přesně je klenot určen, k jaké příležitosti, v jakém prostředí bude nošen. V tomto případě do něj vložíte kus sebe, což ještě zvýší jeho hodnotu.

Detail výroby zlatých šperků na zakázku – zde vznikají snubní prsteny, zlaté náušnice či náhrdelníky, stříbrné řetízky a náramky a další originální šperky

Nejsme pásová výroba – každý kus je originál

Ruční výroba nabízí nepřeberné množství možností a zároveň zajišťuje jedinečnost každého šperku, co šperk, to originál. Naše dílna se může prokázat téměř dvacetiletou zkušeností z oboru, která se projevuje jak v tvůrčí invenci, tak v samotném precizním provedení. Přesto pro nás tato práce není rutinou, naopak, pořád pro nás představuje především radost a velkou výzvu. Každému kousku věnujeme patřičnou pozornost tak, aby splňoval i ty nejvyšší nároky.

Ateliér našeho Zlatnictví Šperk, kde vznikají ve dne a někdy i v noci originální zlaté či stříbrné šperky na zakázku

Záruka kvality – šperky s puncem

Velký důraz klademe na kvalitu všech vstupních materiálů, každý šperk je opatřen českým puncem a ryzostní značkou. Šperky s drahými kameny mají certifikát jakosti a autentičnosti drahých kamenů a zlata. Stejně tak si stojíme za kvalitou provedené práce, samozřejmostí je tedy dvouletá záruční doba.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací