Změňte své myšlenky v činy

11. 10. 2019

Ne, nemáme pro vás kouzelný prsten, kterým otočíte a splní se vám všechna přání. To platí jen v Arabele. Nejsme v pohádce. Přesto nabízíme podobně výjimečné prsteny s jaspisem, které jsou ručně vyráběné a kouzelné změny podporují, protože...

... jaspis povzbuzuje

  • odhodlání plnit si své záměry,

  • pronikat k příčinám problémů,

  • umět se rychle rozhodovat,

  • zdokonalovat organizační schopnosti,

  • prohlubovat umění „vidět věci z nadhledu“,

  • posilovat komplexní uvažování (chápat problém v celé jeho šíři a podstatě).

K tomu jaspis ještě ochraňuje, uzemňuje, přináší klid a pohlcuje negativní energie. Přináší hluboký vnitřní klid a podněcuje touhu po experimentech.

ručně vyráběný stříbrný prsten s jaspisem, stříbro, drahý kámenstříbrný prsten žíhaný jaspis, ruční výroba

Zkrátka a dobře udržuje člověka v rovnováze a ten se pak může soustředit na své věci a změny. Když máme uvolněnou mysl, představivot i energie, jsme schopni vyřešit všechny konflikty. Měnit problémy na prospěšná řešení.

Změny na duchu i na těle

Jaspis podle esoteriků léčí také na tělesné úrovni: funkce pohlavních orgánů, trávení a oběhový systém. Při hospitalizaci a dlouhodobých nemocech dodává energii se uzdravit. Zajištuje rovnováhu minerálů v těle. Odstraňuje z organismu jedy a další nečistoty.

stříbrný prsten s brekciovým jaspisem, ručně vyrobený prsten ze stříbranáramek jaspis a mechový korál, červený drahý kámen, kůžeBrekciový a červený jaspis

Brekciový jaspis (v prstenu vlevo) je žilkovaný hematitem a dalšími příměsemi. Pstenu dodává na výjimečnosti. Dodává emoční stabilitu, pomáhá zůstat pevně nohama na zemi a projasňuje mysl.

Sytě červený (v náramku) zase přináší vhled do složitých situací. Když si šperk s červeným jaspisem v noci vsunete pod polštář, vzpomenete si ráno na všechny sny. Zatím jsme ale nezkoušeli na vlastní pěst, takže takové experimenty necháváme na vás. My se totiž soustředíme na pěkné provedení šperků a kvalitu drahého kamene.

Jaspis se vyskytuje v prstenech také s odstíny žluté, vínově fialkový nebo tzv. okatý či žíhaný obrázkový.

jaspis v prstenu, stříbro, ručně vyráběný šperkkuličky jaspisu v náhrdelníku, šperk s jaspisemručně vyráběný prsten stříbro jaspis, stříbrný šperk výjimečné hodnoty

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací