Oválné náušnice – symboly elegance a nadčasovosti

14. 02. 2024

Oválné náušnice lichotí většině žen, protože jejich tvar harmonicky doplňuje různé typy tváří. Výjimkou mohou být pouze velmi krátké oválné náušnice, které by mohly zdůraznit příliš dlouhý obličej. Nicméně, většinou se doporučují jako bezpečná a elegantní volba pro každou ženu.

Tipy na oválné náušnice, které zaujmou a oslní svou krásou

  • Opravdu zajímavým kouskem jsou zlaté náušnice se zirkony. Jejich hladký zlatý povrch zachycuje světlo a zirkony přidávají třpyt, čímž vytvářejí harmonickou kombinaci elegance a originality. Tento šperk je skvělým doplňkem pro každou ženu, která chce upoutat pozornost a překvapit společnost svým stylem. Rovněž oválné zlaté náušnice s perletí jsou známkou vytříbeného vkusu.

  • Oválnými tvary vyniká také noblesní souprava šperků z bílého zlata, ozdobená opály a zirkony. Nechte se zlákat náušnicemi, prstenem i celou kolekcí, která zanechá vaše okolí bez dechu a vás samotnou plnou sebevědomí a krásy.

Oválné stříbrné náušnice ~ tygří oko a zirkony 1Souprava oválných šperků s opály a zirkony – bílé zlato 1Oválné jantarové visací náušnice na patent 1


Není divu, že jsou oválné náušnice tolik oblíbené – od dávných časů se osvědčily jak pro formální příležitosti, tak pro každodenní nošení. Nejednou figurují i v našem článku zaměřeném na výběr náušnic podle typu obličeje a tónu pleti. Pokud se rozhodnete pro tento uznávaný šperk, bude to určitě dobrá volba. Připravte se na pochvaly!OVÁLNÉ I DALŠÍ ZLATÉ ŠPERKY


Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací