Zlatnictví Šperk BRNO – osobní setkání, větší výběr než e-shop

07. 11. 2012

Zlatnictví Šperk v Brně jsme slavnostně otevřeli dne 1. 9. 2005 a působíme v Brně-Slatině již více než 10 let. Součástí našeho zlatnictví je také ateliér, kde vznikají unikátní a originální klenoty všeho druhu po dobu delší než celých 20 let.

Ateliér slouží také jako místo pro úpravu zlatých a stříbrných šperků na míru či opravu starších kousků, které máte doma. V našem zlatnictví Vám rádi zhotovíme šperk – jako např. snubní prsten podle Vašeho vlastního návrhu či představ – viz ruční výroba šperků na zakázku.

Oprava šperků a hodinek na počkání

Pokud se jedná o menší opravu či úpravu šperků, je možno ji udělat na počkání přímo na místě. U hodinek je to např. úprava kovového tahu či výměna baterie. Jde-li o náročnější úpravy či opravy, pak šperky zhotovujeme do týdne. V našem ateliéru šperky také čistíme a rhodiujeme.

Zlaté a stříbrné šperky na zakázku, šperkovnice a hodinky

Kromě ručně vyráběných zlatých a stříbrných šperků pro ženy i muže, tedy náhrdelníků, náušnic, náramků, přívěsků či setů šperků z bílého i žlutého zlata či stříbra, u nás najdete také půvabné šperkovnice, luxusní nástěnné hodiny, budíky, hodinky značky JVD, QaQ, Salus, Itas, Timemaster a spoustu dalších dekorací. Náš sortiment jsme rozšířili mj. o kamenné lampy z kalcitu, růženínu či achátu, solné lampy na svíčku i do elektriky, zvonkohry z achátu či indiánské lapače snů.

Sezónní slevy a akce na šperky

Na stříbrné šperky poskytujeme sezónní slevy. Většinou až 50% slevy na vybrané druhy šperků s komponenty Swarovského elements nebo např. 50 procent dolů na vybrané druhy hodinek. V kamenném obchodě Zlatnictví Šperk Brno nabízíme také dárkové poukazy, různé letáčky a vizitky.

Šperky z drahých kamenů či bižuterie

Na našich špercích najdete netradičně zakomponované drahé kameny, jako je achát, ametyst, křišťál, tyrkys, tyrkenit, karneol, lapis lazuli, červený a růžový korál, onyx, lávový kámen, citrín, almadýn, jaspis, jadeit, kalcit a další. Vedle spousty minerálů pracujeme při výrobě šperků také s perlami a perletí. V našem kamenném obchodě má své místo také bižuterie, a to náramky, náhrdelníky, náušnice či brože.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací